خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن سیر و موسیر

خرید دستگاه خشک کن سیر و موسیر

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

قیمت دستگاه خشک کن سیر و موسیر با توجه به ظرفیت آن معین می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود دستگاه خشک کن سیر خود را خریداری نمایید. در ایران مناطق همدان، یاسوج، کردستان و کرمان از تولیدکنندگان سیر و موسیر می باشند که هر ساله حجم بالایی سیر و گیاه دارویی موسیر کشت و برداشت می شود. همدان از قطب های اصلی تولید این دو گیاه خوراکی می باشد که توانسته بیشتر مناطق خود را زیر کشت ببرد.

موسیر یک گیاه دارویی محسوب می شود که به دلیل خواص دارویی زیاد آن جزو دسته گیاهان دارویی آنرا را حساب می کنند. موارد مصرف عمومی از موسیر در تهیه ماست و ترشی است که اکثر مردم برای بهتر کردن طعم از موسیر استفاده می کنند.

مصرف موسیر در ایران بسیار زیاد است و می توان با تولید موسیر خشک شده بازار خوبی برای کسب درآمد پیدا نمایید. سیر و موسیر نیز از جمله میوه هایی هستند که نمی توان از آن در بلند مدت نگهداری نمود که بتوانیم در ماه های آینده از آن استفاده شود.

نگهداری سیر و موسیر بسیار سخت است، از این جانب که این دو رطوبت را به خود جذب می کنند سریعا و در مدتی دچار کرم خوردگی می شوند که در نتیجه تمام محصول از بین می رود.

مردم مناطق کشت سیر و موسیر برای این دو مشکل از سالهای قبل راه حلی یافتند که آن خشک کردن است. در واقع با خشک کردن سنتی سیر در مقابل آفتاب از هدر رفتن و خرابی بی رویه این دو محصول جلوگیری می کنند. مردم سیر ها را بر روی پارچه ای ریخته و آنرا مقابل نور مستقیم خورشید قرار می دهند که کاملا خشک شود و در این بین اگر کرم در سیر وجود داشته باشد بر اثر افزایش دما به بیرون هدایت می شود.

در این روش سنتی مدت زیادی صرف خشک کردن می شود و باید در مدت طولانی این کار را انجام داد. در این روش نمی توان سیر و موسیر پوست کنده را خشک نمود به این دلیل که آلودگی اطراف را به راحتی به خود جذب می کنند و به صورت کامل خشک هم نمی شوند.

امروزه دستگاه های خشک کن سیر مدرن و مکانیزه ای ساخته شده اند که می توانند برای شما هر محصولاتی را خشک نمایند و مثل گذشته محدودیت خشک نداشتید. سیر و موسیر نیز از جمله این گیاهانی هستند که می توان داخل دستگاه خشک کن قرار داد و در مدت بسیار کوتاهی آن ها را خشک نمایید.

در واقع مثل مشکلاتی که در روش سنتی وجود داشت کاملا رفع شده است و خشک کردن به روش دستگاه مزیت های دیگری نیز دارد که یکی از آنها عدم جذب آلودگی از اطراف به سیر و موسیر می باشد که در خروجی یک محصول کاملا تمیز و بهداشتی تحویل می دهد.

دستگاه خشک کن مناسب سیر و موسیر

از هر دستگاه خشک کنی برای این دو محصول نمی توان استفاده نمود به این دلیل که دستگاه خشک سیر و موسیر باید دارای سینی به خصوص خود باشد و از سینی های عمومی نمی توان استفاده نمود. دو دلیل دارد که نمی توان از سینی های عمومی نمی توان استفاده نمود که دلیل اول آن مربوط به آن است که سینی هایی که برای دستگاه خشک کن سیر و موسیر استفاده شود نباید از فنس های پلاستکی باشد و دارای سوراخ هایی با قطر بالا باشد.

همانطور که می دانید سیر و موسیر دارای عطر تندی هستند و بعداز تماس به راحتی عطر آنها نمی رود از این جهت وقتی با یک سینی سیر را خشک می نمایید نباید با آن سینی محصولات غذایی دیگری نمایید که باعث جذب عطر سیر می شود و به خود می گیرند.

دستگاه های خشک کنی مناسب سیر و موسیر است که بصورت تایمری باشد و با تنظیم تایمر دستگاه خاموش شود. علاوه بر این دستگاه خشکن شما نیز باید دارای سنسور رطوبت و دما باشد و بتوان با تنظیم میزان رطوبت و دما آن، بدون دغدغه ای و با اطمینان کامل سیر و موسیر را خشک نمود. در واقع با تنظیم نمودن رطوبت سنج و دماسنج از سیاه شدن و قهوه ای شدن سیر و موسیر جلوگیری به عمل می آید و می توان محصول مطابق معیارها و سلیقه خود را تولید نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
خرید دستگاه خشک کن سیر
  • خرید دستگاه خشک کن سیر
4
امتیاز دهی کاربران
  • خرید دستگاه خشک کن سیر
    درحال ارسال

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja