خانه / دستگاه خشک کن / مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن

مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن از جانب شرکت ما با در نظر گرفتن تمام ابعاد به کارآفرینان عزیز بصورت کاملا رایگان داده خواهد شد.
برای شروع هر کسب و کاری و کارآفرینی باید به چند عوامل توجه کنیم، 1-چه محصولی انتخاب نماییم. 2-برای تولید به چه دستگاه هایی نیاز داریم. 3-بازار فروش و یا هدف این محصول کدام بازار است. 4-سرمایه اولیه برای شروع کار چقدر باید باشد. ما امروز تصمیم گرفتیم به تمام این سوالات به طرز واضع و کاربردی توضیح دهیم که بتوانیم در جهت اشتغالزایی و افزایش تولید قدمی برداشته باشیم.

در قدم اول کارآفرینی، شما باید انتخاب محصول نمایید. یعنی باید تصمیم بگیرید که چه محصولی تولید نمایید و به فروش برسانید. قدم اول مهم ترین بخش کارآفرینی است. ما به شما کمک خواهیم نمود انتخاب حوزه نمایید. ما کارآفرینان را به دو دسته کشاورزان و کارآفرینان پر تلاش تقسیم بندی می کنیم.

کشاورزان : در مناطقی از ایران کشاورزانی هستند که می خواهند محصول خود را با ارزش افزوده ی بیشتر به فروش برسانند و سود بیشتری نماید. این کشاورزان ممکن است میوه تولید نمایند یا صیفی جات و یا سبزیجات. حتی افرادی هستند که گیاهان دارویی و یا انواع نوشیدنی مثل چایی تولید می کنند. این افراد تامین کننده مواد اولیه خود برای تولید محصول هستند و احتیاجی به تامین مواد اولیه نیست.

کارآفرینان پر تلاش : این افراد، با تلاش فراوان و تصمیمی مصمم و عظمی راسخ به دنبال تغییر دادن وضعیت کاری خود و ایجاد تحول در کار خود هستند و می خواهند از صفر کار تولید را انجام دهند. چه بسا بسیاری از افراد فقط با تلاش توانسته اند به برند های مطرح کشور تبدیل شوند. این افراد خود کشاورز نیستند و تامین مواد اولیه خود را از کشاورزان و یا بازار تهیه می کنند.

در چند سال اخیر صنعت غذایی جدیدی که وارد کشور شده است و باعث اشتغالزایی صد ها نفر شده است، خشک کردن مواد غذایی است یعنی شما می توانید هر مواد غذایی خشک نمایید و با یک بسته بندی فله ای یا بسته بندی پاکتی به بازار عرضه نمایید. امروز محصولات خشک زیادی هستند که حتی خود ما هم از آن استفاده می کنیم مثل سبزیجات خشک، نعنا خشک، میوه جات خشک، گوجه خشک، پیاز خشک، گیاهان دارویی و قارچ خشک و هزاران محصول دیگر مثل انواع خشکبار و آجیل و بادام و تخمه اشاره نمود. فعالیت روی هر کدام از این حوزه ها باعث سود آوری شما و بدست گرفتن درصدی از بازار و تامین محصول مدام در بازار می شود.

دستگاه های مورد نیاز برای تولید محصول :

برای شروع کار و آغاز تولید به دستگاه هایی مکانیزه نیاز دارید که بتوانید کار تولید را بدون هیچ مشکلی و بصورت خودکار انجام دهید و حجم تولید خود را بیشتر نمایید از این جهت باید یک تعداد دستگاه های ضروری کار را خریداری نمایید که ما همه ی آنها در زیر آورده ایم و به توضیح هر کدام نیز پرداخته ایم.

دستگاه خشک کن :

شما برای خشک کردن مواد غذایی به یک دستگاه خشک کن مواد غذایی احتیاج دارید و از جمله دستگاه های اصلی است. دستگاه خشک کن با استفاده از پخش باد گرم در فضای دستگاه باعث خشک شدن و از بین رفتن رطوبت دستگاه می شود. دستگاه های خشک با سایز و اندازه دلخواه شما و فضای خانه یا کارگاهی هم ساخته می شود. دستگاه های خشک کن در نوع زیر ساخته می شوند، که به شرح هر کدام می پردازیم.

  • دستگاه خشک کردن کابینی :

دستگاه های خشک کن کابینی به نوعی از دستگاه ها گفته می شود که با فشار گرما بصورت غیر مستقیم، مواد غذایی را خشک می کند و تمام بخش های کنترلی آن اعم از کنترل دما، رطوبت داخل دستگاه از بیرون از دستگاه و تمام خودکار انجام می شود. در این نوع دستگاه ها حتی شما می توانید میزان گرمای دستگاه هم تنظیم نمایید. این دستگاه با فرستادن باد گرم داخل دستگاه عملیات خشک کردن را انجام می دهد و زمان خشک کردن را به کمترین زمان خود می رسد. منبع تغذیه این دستگاه می تواند از مولد برق یا گاز باشد. البته در دستگاه خانگی از مولد برق با ولتاژ 220 ولت استفاده می شود و در سایز صنعتی از گاز استفاده می شود.

  • دستگاه خشک کن تونلی :

دستگاه های خشک کن تونلی به دستگاه هایی گفته می شود با گرما مستقیم کار می کنند و در سایز صنعتی تولید می شوند و برای کسب و کار های خانگی مناسب نیست و باید برای آن یک فضای بزرگی در نظر بگیرید. نحوه ی خشک کردن مواد غذایی توسط این دستگاه با روشن کردن شعله های دستگاه و گرمای حاصل است. مدت خشک کردن در این دستگاه به مراتب بیشتر از سایر دستگاه می باشد.

اسلایسر:

برای قطعه بندی میوه جات و صیفی جات احتیاج به یک اسلایسر دارید که بتواند به طور مرتب و منظم و با سایز و قطر دلخواه میوه و صیفی را قطعه بندی نماید تا شما بتوانید آن در خشک کن قرار دهید. دستگاه اسلایسر نیز در دو نوع قرار دارد که در مورد هر کدام توضیح داده ایم.

  • اسلایسر صنعتی :

اسلایسر صنعتی با منبع انرژی برق کار می کند و نحوه ی کار کردن آن به این صورت است که با ریختن میوه  داخل آن و تنظیم دستگاه به قطعه مورد نیاز، در صدم ثانیه دستگاه شروع به اسلایس کردن میوه می کند و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود. به این دلیل که اگر از اسلایس دستی استفاده نمایید احتیاج به جذب کارگر دارید این کار را برای شما انجام دهد و این ها تماما هزینه بر است برای شما و وقت زیادی را باید صرف اینکار انجام دهید.

  • اسلایسر دستی :

به رنده های دستی با 6 الی 8 تیغه ی مختلف که انواع شکل های هندسی و خلال شده انواع میوه و صیفی جات را برای شما اسلایس می نماید. نحوه ی کار این دستگاه به این صورت است که شما با قرار دادن مواد غذایی خود داخل محفظه ی رنده و گذاشتن آن بر روی تیغه و با دست بالا و پایین آوردن دسته ی آن عملیات اسلایسر انجام می شود.

هسته گیر :

میوه جاتی هستند دارای هسته هایی که هنگام اسلایس کردن همراه میوه قرار دارند برای اینکه بتوانیم هسته میوه هایی چون سیب، آلو و هلو را بگیریم باید از دستگاه های هسته گیر استفاده نماییم که هسته های داخلی آن را می گیرد و شما می توانید به راحتی اسلایس نمایید و تیغه های اسلایسر به میوه برخورد نخواهد نمود.

پوست گیر :

میوه جات و صیفی جاتی هستند باید پوست آن کنده شود و سپس خشک گردد. از میوه های خشک برای تهیه انواع شیرینی استفاده می شود از این جهت باید پوست آن کنده شود از این میوه هایی پرتقال و سیب و سایر میوه ها داخل دستگاه گذاشته و با چرخاندن محور آن تیغه به پوست آن برخورد می کند و حالت چرخشی پوست آن را می کند.

بازار فروش و یا بازار هدف این محصول کدام بازار است.

بعداز مرحله تولید باید محصول خود را به فروش برسانیم و کار های بازاریابی را انجام دهیم. برای فروش محصول خود باید با روش های علمی و عملی بازاریابی و فروش آشنا شوید. ما اینجا به چند روش بازاریابی پر استفاده می پردازیم.

عمده فروش ها :

کسب و کار های B2B یا عمده فروشان از بازار هایی هستند که در تمام کشور های وجود دارند و بازار هدف آنها پخش کنندگان در سراسر کشور، بنکداران، عمده فروشان بازار، کاسبان بازار و یا فروشگاه های زنجیره ای هستند. فروشگاه های زنجیره ای چون رفاه، افق کوروش و جامبو و سایر فروشگاه های زنجیره هستند که شما می توانید با آنها قرداد تامین را ببندید. باید دقت نمایید که اگر بصورت فله ای می خواهید عرضه کنید حداقل بسته بندی را رعایت نماید و حتما برگه ی آزمایش سلامت محصول مورد تایید وزرات بهداشت به همراه داشته باشید که تاثیر زیادی در اعتماد سازی و جلب نظر این فروشگاه ها و هر عمده فروشی دارد. سعی کنید قرداد خود را جوری ببندید که با توجه به قیمت روز میوه باشه، یعنی در بعضی از فصل ها میوه ارزان است و در بعضی از فصل ها میوه قیمت بالاتری دارد از این جهت قرداد کوتاه مدت ببندید با این فروشگاه و این مسائل را توضیح دهید.

خرده فروشان :

مارکت های شهری کوچک یا سوپر مارکت ها، شیرینی فروشی ها یا قنادی ها و بازار خشکبار فروشان از جامعه هدف محصول شما در بازار هستند. نحوه ی مذاکره با این جامعه هدف راحت و بدون هیچ مشکلی انجام می شود اما باید قیمت هایی اعلام نمایید که از رقیب شما به نسبت کمتر به نظر برسد. کار کردن با خرده فروشان از آنجایکه قیمت میوه خشک بالا است باید بصورت گرمی بسته بندی نمایید. سعی کنید مخلوط میوه ها هم در محصولات خود داشته باشید.

در بازاریابی حتما از کاتالوگ استفاده کنید و محصولات خود را داخل آن قرار دهید و به مشتری دهید تا با دقت محصول شما را انتخاب کند. داخل نمونه محصول تولید از ملزومات مجاب کردن خریدار است. شما حتما به خریدار محصول خود در ملاقت اول نمونه محصول تولید خود را به صورت رایگان دهید. این کار در بازار مرسوم است.

فروشگاه اینترنتی :

در عصر امروز تجارت الکترونیک به قدری پیشرفت نموده است که 35 درصد مردم ایران خرید خود را از طریق اینترنت انجام می دهند و شما موظف هستید این بازار پر سود را تسخیر نماید. این بازار بی رقیب است و رقیبان شما هنوزه از تاثیر تجارت الکترونیک بر افزایش فروش بی خبر هستند و شما اولین فردی هستید که می دانید باید این بازار را قبظه کنید.

 

 

ما برای شما خریداران محترم دستگاه های خشک، یک سایت فروشگاهی رایگان در نظر گرفته ایم و به شما تقدیم می شود که بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید.

 

 

کانال های شبکه های تلگرامی :

بسیاری از کسب و کار های نو با کانال تلگرامی شروع می کنند و محصول خود را می فروشند. شما هم جزو این افراد شوید و با تبلیغ محصول و کانال خود در کانال های پر بازدید شمار زیادی سفارش قبول نمایید.

 

 

سرمایه اولیه برای شروع کار چقدر باید باشد.

به دلیل اینکه قیمت به کرار تغییر می کند از این جهت از ارائه قیمت معذوریم و از شما درخواست می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها و قیمت آنها با مشاوران ما ارتباط حاصل بفرمایید.

مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن

ما به عنوان مشاور کسب و بار سعی نموده ایم برای شما عزیزان دستگاه هایی با بیشترین کارایی و کمترین قیمت تولید نماییم. ما برای صرفه جویی در هزینه های خود و به عنوان هدیه به هر فردی که از ما دستگاه خشک کن خریداری نماید به عنوان هدیه و جلب رضایت شما یک اسلایسر دستی و یک سایت فروشگاهی اهدا می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
شرکت فناوران ماشین
  • مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن
5

خلاصه

مشاوره جهت خرید دستگاه خشک کن از جانب شرکت ما با در نظر گرفتن تمام ابعاد به کارآفرینان عزیز بصورت کاملا رایگان داده خواهد شد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2 (4 رای)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja