خانه / دستگاه خشک کن / لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین دستگاه های خشک کن خانگی را می توانید در قسمت ادامه مطلب اطلاع پیدا کنید.
یکی از عوامل تاثیر گذار در رشد صنعت کارآفرینی و اشتغال است. در واقع رشد صنعت با کارآفرینی ارتباط مستقیمی دارد. در صنعت وجود ساخت و ایجاد دستگاه های صنعتی جدید مطابق با نیاز جامعه باعث کارآفرینی و استغال در کشور می شود و به تعداد بیکاران کاسته می شود. امروز قصد داریم دستگاهی را معرفی نماییم که تعداد زیادی اشتغال در جامعه به وجود آورده و توانسته افراد را با صنعت و کارآفرینی آشنا کند.

دستگاه خشک کن نام دستگاهی است که هر چیزی که فکرش را بکنید می توانید با آن خشک نمایید. دستگاه های خشک کن ابتدا با توجه به نیاز جامعه برای خشک کردن سریع السیر مواد غذایی ساخته شد که با استقبال زیادی از طرف تقاضا کنندگان مواجه شد. دستگاه های خشک کن امروزی در امر خشک کردن همه ی میوه ها و همچنین سبزیجات بیشترین استفاده را دارند و علاوه بر این در خشک کردن انواع خشکبار مثل بادام نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نام دستگاهظرفیت دستگاهتعداد سینینوع انرژی مصرفی
دستگاه خشک کن خانگیورودی 50 کیلویی30 عددبرق
دستگاه خشک کن نیمه صنعتیورودی 200 کیلویی120 عددگاز
دستگاه خشک کن صنعتی مدل 1
ورودی 400-300 کیلویی200 عددگاز
دستگاه خشک کن صنعتی مدل 2ورودی 500 کیلویی400 عددگاز
دستگاه خشک کن صنعتی مدل 3ورودی 1000 کیلویی800 عددگاز
دستگاه خشک کن صنعتی مدل 4ورودی 2000 کیلویی1600 عددگاز
دستگاه خشک کن مایکروویوورودی 5000 کیلویی-----------برق

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

دستگاه های میوه خشک کن در سه نوع صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی قرار دارند. دستگاه های صنعتی برای مصارف عمده و کارخانه ای استفاده می شود که قیمت آنها بستگی به ظرفیت و نیازی که می خواهید دارد و قیمت آن در بازه ی ۴۰ – ۱۵۰ میلیون تومان است. در این دستگاه می توان تعداد سینی و ظرفیت دستگاه را افزایش داد و به طور متوسط در روز شما می توانید ۵۰۰ کیلو تا ۱ تن میوه را خشک نمایید.

دستگاه خشک کن صنعتی ۱ تنی

این دستگاهی که مشاهده می کنید دارای ۴ کابین است که قابلیت و ظرفیت ۱۰۰۰ کیلوگرم و یا به عبارتی ۱ تن هر نوع مواد غذایی در خود را دارا می باشد و می تواند این حجم را بارگیری نماید. این ماشین دارای ۸۰۰ عدد سینی است و از سیستم آنالوگ بهره نمی گیرد بلکه تمام مراحل شروع و پایان خشک کردن توسط این ماشین بطور دیجتال و تمام اتوماتیک طراحی و ساخته شده است و همه ی دستگاه ها بصورت دو جداره و با پشم سنگ عایق بندی شده اند.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

این دستگاه مناسب کارگاه و کارخانه می باشد و کسانی که قصد راه اندازی یک مجموعه بزرگ با تولید انبوه را دارند توصیه می شود این دسته از دستگاه با ظرفیتی حداقلی ۱ تن را مد نظر خود قرار دهند. طول و عرض و ارتفاع این دستگاه ۲۴۰*۲۰۰*۷۰۰ می باشد که قابلیت حمل با توسط جرثقیل نیز دارا می باشد.

قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات

دستگاه خشک کن صنعتی ۲ تنی

بزرگترین دستگاه کابینی دارای ظرفیت ۲۰۰۰ کیلویی در هر پارت می باشد و جزو آخرین و پر حجم ترین دستگاه های صنعتی خشک کن می باشد و قادر خواهد بود در هر شیفت کار حجم ۲ تن و بیشتر از مواد غذایی را در کمترین زمان و با سرعت بالا توسط گرش هوا مناسب خشک نماید بدون آنکه محصول آسیب ببیند. این ابر ماشین خشک کن دارای ۱۶۰۰ عدد سینی با ابعاد ۴۰*۶۰ می باشد.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

این دستگاه دارای وزن ۷۰۰۰ کیلویی است که معادل ۷ تن است که این حاکی از این مسئله است که داخل دستگاه تماما از آهن استفاده شده است. اسکلت این دستگاه آهن با ضخامت بالا است و بدنه از گالوانیزه با قطر بالا و رنگ گالوانیزه کارخانه ای ساخته شده است که در مقابل رطوبت مقاومت زیادی نشان خواهد داد. ابعاد دستگاه ۳۰۰*۲۰۰*۱۰۰۰ سانتی متر می باشد که برای انتخاب مکان دستگاه بسیار لازم است می توانید به وسیله ی این اندازه مکان مورد نظر دستگاه خود را انتخاب نمایید.

دستگاه های خشک کن میوه نیمه صنعتی

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی برای مصارف کارگاهی و برای حجم خشک کردن مواد غذایی متوسط مناسب است. دستگاه های نیمه صنعتی با قیمتی بین ۱۰ تا ۳۷ میلیون تومان ارزش این دستگاه نیمه صنعتی است. ظرفیت این دستگاه نیز قابل تغییر است و این انعطاف در آن وجود دارد. و بطور متوسط روزانه بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو میوه را خشک می نماید. البته به مدل دستگاه و ظرفیت آن نیز مربوط است.

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی ۱۵۰ کیلویی

این نمونه دستگاه خشک کن قابلیت بارگیری ۱۵۰ کیلوگرم میوه و سبزی و هر نوع مواد غذایی را دارا می باشد و می تواند این حجم را در دستگاه صرفا برای خشک کردن آن قرار داد. این ماشین دارای ۸۸ عدد سینی با جنس مفتول است که اندازه ی هر سینی ۴۰*۶۰ می باشد.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

این دستگاه از سوخت گاز برای خشک کردن مواد غذایی استفاده می کنند. ابعاد این دستگاه ۱۲۵*۲۰۰*۲۵۰ می باشد که جنس بدنه آن از گالوانیزه دو جداره با دارا بودن پشم سنگ می باشد. در اسکلت این ماشین تماما آهن است که در اثر حمل و نقل و وارد شدن ضربه های شدید هیچ آسیبی دستگاه نمی بیند.

قیمت دستگاه خشک کن گوجه

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی ۴۰۰ – ۳۰۰ کیلویی

ظرفیت بارگیری این دستگاه در هر پارت کاری بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلو می باشد و قادر به خشک کردن حداقل ۳۰۰ کیلو و حداکثر ۴۰۰ کیلو انواع میوه جات و سبزیجات را می باشد. این دستگاه خشک کن نیمه صنعتی دو کابین می باشد که دارای تعداد ۲۰۰ عدد سینی توری دار و از جنس پلیمر نسوز ساخته شده اند که در برابر هر افزایش دمایی مقاوم هستند.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

ابعاد این دستگاه در ۱۲۵*۲۰۰*۳۰۰ قرار دارد و با توجه به اندازه ی این دستگاه باید مکان مناسبی برای آن انتخاب نمایید. نوع انرژی مصرفی این دستگاه گاز می باشد و دارای سنسور رطوبت سنج و دما سنج می باشد. این دستگاه از سیستم سیر کوله بهره می گیرد که می تواند جریان باد را بطور یکنواخت در تمام فضای دستگاه پخش نماید. این کار باعث می شود که میوه ها و هر موادغذایی که داخل آن قرار دارند بطور یکنواخت و یکسان خشک شوند.

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی ۵۰۰ کیلویی

این سومین ماشین نیمه صنعتی است که قابلیت خشک کردن ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی را در یک زمان دارد و قابلیت خشک کردن هر نوع مواد غذایی که قابلیت خشک کردن را دارا باشد به محصول خشک تبدیل نماید. این دستگاه خشک کن سه کابین دارد که در مجموع ۴۰۰ عدد سینی با جنس مفتول پلی کربنات و با روکش و سطح توری پلیمری نسوز پوشیده شده است که میوه ها و مواد غذایی بر روی این توری ها قرار می گیرد.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

ابعاد دستگاه ۲۴۰*۲۰۰*۵۰۰ می باشد که همواره برای استفاده از این دستگاه نیاز است فضای کارگاهی کوچک را در نظر بگیرید تا بتوانید این دستگاه را داخل فضا جا داد و به راحتی از آن استفاده نمود. درب این دستگاه دارای قسمت کوچکی است که بطور شفاف شما می توانید از روند خشک شدن محصولتان مطلع شوید.

قیمت دستگاه خشک کن پیاز

دستگاه های خشک کن خانگی

دستگاه خشک کن خانگی برای مصارف و مشاغل کوچک است و اغلب تقاضا کنندگان این دستگاه برای اشتغال و راه اندازی کسب و کار و همچنین کشاورز هستند که می خواهند از محصول خود ارزش بیشتر بی آفرینند. دستگاه های خشک کن خانگی تنوع بسیار زیادی را دارا می باشند و می توان با مبلغی ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان با توجه به ظرفیت دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نماییم. ظرفیت این دستگاه پنجاه کیلو در هر پارت کاری است.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

این دستگاه دارای ظرفیت ورودی ۵۰ کیلویی می باشد بطوریکه شما می توانید در هر پارت و ساعت خشک کردن وزنی بالغ بر ۵۰ کیلوگرم از هرنوع مواد غذایی از جمله میوه جات، سبزیجات، گیاهان دارویی و صیفی جات را می توان در این دستگاه قرار داد. این دستگاه خشک کن دارای ۳۰ عدد سینی با ابعاد ۴۰*۶۰ می باشد که قابلیت خشک کردن ریز ترین و درشت ترین مواد غذایی را دارا می باشد. سینی ها از جنس مفتول پلی کربنات می باشد که در برابر گرما و رطوبت بسیار مقاوم هستند و بر خلاف سینی و یا سبد های پلاستیکی دچار ذوب شدگی نمی شوند.

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

نوع انرژی مصرفی این دستگاه از نوع برق تکفاز ۳ کیلووات یا خانگی می باشد که به دلیل اینکه درب های این دستگاه کاملا با بدنه جفت می شود از این جهت اتلاف انرژی و گرما را به حداقل خود می رساند که تا ۵۰ درصد توانسته در مقایس با دستگاه های دیگر صرفه جویی در مصرف سوخت داشته باشد. این دستگاه کاملا دوجداره می باشد که بین آنها پشم سنگ کار گذاشته شده است که اتلاف انرژی ندارد و می تواند محصولات غذایی را در کمترین زمان ممکن خشک نماید. ابعاد این دستگاه ۱۲۰*۷۰*۱۴۰ می باشد و وزن و اندازه ای به شکل یک ماشین لباسشویی دارد که می تواند هر مکانی به راحتی جایگذاری نمود. نوع سیستم این دستگاه کاملا تمام اتوماتیک است و دارای ثبیت کننده دما و رطوبت می باشد. نوع رنگ این دستگاه الکترواستاتیک که هیچ گونه رطوبتی نمی تواند به آن نفوذ کند و دچار زنگ زدگی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

 

  • لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی
4.8

خلاصه

لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین دستگاه های خشک کن خانگی را می توانید در قسمت ادامه مطلب اطلاع پیدا کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.56 (34 رای)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

Optimized with PageSpeed Ninja