خانه / دستگاه خشک کن / لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

در قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی متریال بکار رفته در بدنه و نیز بخش های مختلف آن اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب در بازار این تولیدات با قیمت های متنوع ارائه شده که باید از سوی خریداران مورد توجه قرار گیرد.

دستگاه های صنعتی امروزه در خدمت بسیاری از گروه های تولیدی بوده و به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک زیادی می کند. زیرا امروزه هدف شرکتها افزایش میزان تولیداتشان بوده و به این ترتیب می توانند محصولی با کیفیت تر را در حجم بالا تولید کنند.

تولید دستگاه های صنعتی معمولا با توجه به نیازها صورت می گیرد. از این رو محصولاتی که به بازار عرضه شده و تقاضا دارند، همواره بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. در این راستا دستگاه هایی تولید می شوند که بتواند استفاده بهتری از آنها برده و تولیدات با کیفیت تری را راهی بازار نمود.

در راستای تولید سبزی خشک نیز مدل های متنوع ای از دستگاه های تخصصی ساخته و ارائه شده اند که می توان محصولاتی درجه یک و باکیفیت را تولید کنند. این دستگاه ها به صورت هدفمند از سوی مجموعه های مختلف تهیه شده و در زمینه فرآوری انواع سبزیجات به خوبی بهره گرفته می شوند.

تولید کننده دستگاه سبزی خشک کن

تولید کننده های دستگاه سبزی خشک کن از الگوهایی در ساخت آنها بهره می گیرند که راندمان آنها را افزایش داده و سبب بهتر شدن کیفیت محصول خواهد شد. این دستگاه ها هم در بخش های مختلف به درستی طراحی می شوند و هم میزان ورودی و خروجی آنها مد نظر قرار می گیرد.

در طراحی دستگاه سبزی خشک کن رعایت اصول بهداشتی بسیار مهم است. به همین دلیل باید به گونه ای باشند که رطوبت موجود در سبزیجات را به درستی گرفته و محصولی سالم را تحویل دهد.

انواع دستگاه سبزی خشک کن

در طراحی کلی دستگاه سبزی خشک کن می توان دو نوع آن را شاهد بود:

  • دستگاه سبزی خشک کن کابینی
  • دستگاه سبزی خشک کن تونلی

دسته اول دستگاه های سبزی خشک خود به مدل های متنوع تقسیم شده که معمولا براساس تعداد سینی ها مد نظر می باشند. در انتخاب این دستگاه ها میزان تولید هر مجموعه اهمیت زیادی داشته و سرمایه گذاری خود را براساس اندازه و ظرفیت دستگاه ها انجام می دهند.

دستگاه های کابینتی معمولا برای تولیدی های کوچک با تولید محدود مد نظر بوده و میزان تولید آنها کم است. اما برای تولید سبزی خشک در حجم زیاد می توان از دستگاه سبزی خشک کن تونلی بهره گرفت.

این نوع دستگاه ها می توانند تا ۲ تن سبزی را در هر مرحله خشک کرده و این توانایی رای شرکت های بزرگ اهمیت زیادی دارد.

قیمت دستگاه سبزی خشک کن

طبیعتا در انتخاب و خرید انواع دستگاه سبزی خشک کن، قیمت از فاکتورهایی ست که اهمیت زیادی در انتخاب دارد. چرا که امروزه نه تنها پایین بودن قیمت دستگاه ها مهم بود، بلکه خدماتی که توسط عرضه کننده ها ارائه شده مهم است.

از این رو تولید کننده ها در رقابت با یکدیگر خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه داده و سعی در جذب آنها دارند.

بهترین دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

اما یکی دیگر از موضوعاتی که تاثیر مستقیم در انتخاب دستگاه سبزی خشک کن دارد، ساختار آن است. زیرا امکاناتی که در آنها مد نظر قرار گرفته، توانایی و دقت دستگاه ها را افزایش می دهد.

از جمله بهترین انواع دستگاه سبزی خشک کن که امروزه توسط ایرانی ها تولید شده و راهی بازار می شود، نوع نیمه صنعتی است. در این تولیدات از سیستم های دیجیتالی نیز بهره گرفته شده که کاربری آسان تری خواهند داشت. لذا خریداران مختلف تمایل زیادی به سفارش و تهیه آنها دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja