خانه / دستگاه خشک کن / قیمت دستگاه کشمش خشک کن صنعتی

قیمت دستگاه کشمش خشک کن صنعتی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

قیمت دستگاه کشمش خشک کن با تعداد سینی ها و گاری دستگاه خشک کن رابطه مستقیم دارد و هرچه تعداد سینی بیشتر شود قیمت آن نیز افزایش می یابد. با توجه به تولید انگور در ایران و مخصوصا در استان پر کشت از جمله ارومیه، سردشت و سنندج این فرصت تجاری برای کشاورزان فراهم است که بتوانند محصولات خود را با ارزش افزوده ی بیشتری و به صورت فرآورده ای به فروش برسانند.

اما به دلیل اینکه کارخانجات بزرگ فرآوری که بتوانند محصولات را از کشاورزان خریداری و پس از فرآوری در بازار عرضه کنند در استان وجود ندارد و این باعث می شود که رونق تولید در این استان روز به روز کاهش یابد و انگیزه کشاورزان برای تولید انگور و فرآورده های آن نیز کاهش می یابد.

یکی از فرآورده های بسیار اقتصادی که در این مناطق تولید می شود و همواره شکل سنتی تولیدی خود را حفظ نموده است تولید کشمش خشک است که بیشترین و تنها فرآورده ای که می توان از انگور داشت تولید کشمش است که توسط کشاورزان همواره این صنعت فعال مانده.

در بیشتر مناطق انگور خیز ایران همواره کشاورزان بصورت سنتی کشمش را خشک می کنند و این باعث افزایش هزینه و وقت تلف شده می شود و اصلا برای کشاورزان به صرف نیست و توجیه اقتصادی ندارد.

از این باید تغییر اساسی در روش خشک کردن انگور انجام شود و از حالت سنتی به حالت مدرن تغییر روش دهیم و انگور را بصورت مکانیزه و با دستگاه خشک کن خشک نماییم که بتوانیم با کمترین هزینه کشمش با کیفیت تولید نماییم در نتیجه در وقت هم صرف جویی می شود.

قیمت دستگاه کشمش خشک کن صنعتی

مزیت استفاده از دستگاه خشک کن انگور

  • خشک کردن انگور در فضای کاملا بهداشتی و به دور از گرد و خاک و فضای آزاد انجام می گیرد که باعث می شود هیچ گونه آلودگی جذب کشمش نشود.
  • زمان خشک کردن انگور به مراتب بیشتر از خشک کردن بصورت سنتی است. خشک کردن انگور با روش سنتی در حدود چند روز زمان میبرد اما به وسیله دستگاه تنها چند ساعت به طول می انجامد.
  • به وسیله ی دستگاه خشک کن می توان دما و رطوبت دستگاه را به راحتی کنترل نمود و محصولی مطابق سلیقه خود تولید نمود.
  • در هر شرایط آب و هوایی چه آفتابی و چه بارانی می توان به راحتی میتوان از دستگاه خشک کن انگور استفاده نمود بدون آنکه نگرانی بابت شرایط آب و هوایی داشته باشید.

انواع دستگاه خشک کن کشمش

شرکت پیشرو صنعت سازنده انواع دستگاه های خشک کن کشمش از ظرفیت خانگی تا صنعتی است که علاوه بر اینها شما هر ظرفیتی هم بخواهید ما توانایی ساخت آنرا هم داریم. مدل دستگاه های ما در ظرفیت های 50 کیلویی، 150 کیلیویی، 300 کیلویی، 500 کیلویی، 1تنی، 2 تنی و 5 تنی می باشد که اگر ظرفیت شما بیشتر از 5 تن است ما آمادگی ساخت و طراحی آنرا داریم. دستگاه خشک کن انگور از ضروری ترین نیاز های هر باغدار انگور است که برای افزایش تولید و همچنین بهتر شدن کیفیت از این دستگاه استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
قیمت دستگاه کشمش خشک کن
  • قیمت دستگاه کشمش خشک کن
3.5

خلاصه

قیمت دستگاه کشمش خشک کن با تعداد سینی ها و گاری دستگاه خشک کن رابطه مستقیم دارد و هرچه تعداد سینی بیشتر شود قیمت آن نیز افزایش می یابد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja