خانه / دستگاه خشک کن / قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی براساس ظرفیت و تعداد سینی های آنها تعیین می شود و تمام مدل دستگاه از امکانات و خدمات یکی برخوردار هستند.
دستگاه های خشک کن اغلب در بیشتر مدل ها از دو نوع انرژی برق و گاز استفاده می کنند. دستگاه های خشک کن برقی از یک نوع المنت گرمایشی استفاده می کنند که باعث افزایش دما داخل دستگاه می شود و این گرما به وسیله ی فن به تمام فضای داخل دستگاه پخش می شود. و باعث می شود موادغذایی که داخل خشک کن قرار دارد به طور یکنواخت خشک می گردد.

دستگاه های خشک کن برقی در غالب خانگی طراحی شده اند و مصرف انرژی بسیار پایینی دارند. در دستگاه های خشک کن از بدنه گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک ساخته شده است که بدنه دستگاه خشک کن کاملا دوجداره است و بین آنها از پشم سنگ استفاده شده که تماما از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. علاوه بر این یک خاصیت دیگری نیز دارد که می تواند مواد غذایی که در داخل دستگاه قرار دارد در زمان و با سرعت بیشتری خشک نمایید.

نوع دوم انرژی مصرفی دستگاه نیز وجود دارد که از گاز شهری بهره می گیرد که این نوع دستگاه های خشک کن از مشعل گرمایشی گازی بهره مند است.که دو نوع تفاوت کلی با دستگاه های خشک کن با مصرف انرژی گازی دارند که تفاوت اول آنها در زمان و سرعت خشک کردن مواد غذایی است و تفاوت دیگر آن با دستگاه خشک کن برقی در یکنواخت خشک کردن انواع مواد غذایی است.

قسمت جلویی دستگاه و درب آن از اجزای اصلی هر نوع ماشین آلات خشک کن است دستگاه های خشک کن انواع درب ها و با انواع دستگیره طراحی و ساخته شده اند و برای اینکه از اتلاف انرژی کاسته شود باید دربی را طراحی و جایگیری نمایند که دارای این خاصیت باشد که بتوانند اتلاف انرژی را به حداقل برسانند. دستگاه های خشک کن از دستگیره های پنجره ای استفاده می شود که این دستگیره ها ضعف دارند و نمی توانند اتلاف انرژی را کاهش دهند. شرکت ما در دستگاه های خشک کن از دستگیره های کانتینری و با قفل بالا و پایین طراحی و در دستگاه تحویه شده اند که باعث می شود درب دستگاه کاملا به دستگاه وصل و جفت می شود و باعث به هدر رفتن گرمای داخلی دستگاه نمی شود.

درب های دستگاه می توانند بر سه نوع ساخته شوند که نوع اول درب هایی هستند که تماما شیشه و شفاف هستند و نوع دوم درب دستگاه خشک کن تماما ورق هستند و هیچ شیشه ای و شفافیت وجود ندارد که بتوان مواد غذایی که در حال خشک کردن هستند را مشاهده نمود. نوع سوم درب های خشک کن میوه و سبزیجاتی متشکل از شیشه و ورق گالوانیزه است. هر کدام از اینها دارای معایب و خاصیت هایی هستند که به شرح هر کدام می پردازیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی
  • قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی
3.5

خلاصه

قیمت دستگاه خشک کن سبزیجات خانگی و صنعتی براساس ظرفیت و تعداد سینی های آنها تعیین می شود و تمام مدل دستگاه از امکانات و خدمات یکی برخوردار هستند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

در قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی متریال بکار رفته در بدنه و نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Optimized with PageSpeed Ninja