خانه / دستگاه خشک کن / قیمت دستگاه آلو خشک کن کابینی

قیمت دستگاه آلو خشک کن کابینی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

بهترین دستگاهی که برای خشک کردن آلو مناسب است است از نوع مدل کابینی است که می تواند بصورت یکنواخت آلو را خشک نمایید. قیمت این دستگاه ها متناسب با ظرفیت است. آلو از جمله خشکبارهایی است که در دو نوع طعم ترش و شیرین با گونه های مختلف در حال تولید است. آلو نام میوه ای است که در چند رنگ زرد، سیاه، قهوه ای  و قرمز از روی درخت برداشت می شود که پس از چیدن بصورت کامل آنرا خشک می کنند. هدف اصلی از خشک نمودن آلو افزایش مدت نگهداری و انقضا آن است. آلو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی بوده برای تامین مواد مورد نیاز بدن بسیار مفید است.

آلو جزو میوه هایی است که به دلیل گوشتی بودن و آبدار بودن مدت زمان بیشتری نسبت به سایر میوه ها برای خشک کردن آن لازم است. مدت زمان خشک کردن آلو در حدود بین 10 تا 12 ساعت زمانبر است و در این زمان آلو بطور کامل خشک شده و آماده بسته بندی می گردد. البته میوه آلو می تواند در دو مدل خشک شود.
می تواند ابتدا خرد و یا اسلایس شود در سینی دستگاه خشک کن قرار بگیرد و خشک شود و یا می تواند بصورت کامل بدون اینکه خرد گردد در سینی ها قرار گیرد و خشک شود. در روش دوم میزان حجمی که خشک می نماییم بیشتر بوده است.

به وسیله دستگاه خشک کن می توان هر مدل از آلویی را خشک نماییم. می توان هر مقدار از میزان رطوبت آلو با تنظیمات دستگاه خشک کن کنترل نمود. برای خشک کردن آلو به 80 درجه سانتیگراد دما نیاز دارد. که این دما بصورت مداوم نبوده بلکه بصورت پالسی کم و زیاد می شود و دما دستگاه را کنترل می کند.

قیمت دستگاه آلو خشک کن کابینی

انواع آلویی که توسط دستگاه خشک کن می توان تولید و خشک نمود؟

دستگاه خشک کن یک ماشین همه کاره است که می توان به وسیله این ماشین انواع میوه جات اعم از آلو را خشک و تولید نمود.

  • آلو خورشتی
  • آلو جنگلی
  • آلو خشکه
  • آلو سیاه برغان
  • آلو خوانساری
  • آلو طرقبه
  • آلوچه

نیاز بازار به آلو خشک

از بزرگترین مشکلات کشاورزان آلو فروش سخت محصولات خود و دریافت سود کم است. کشاورزان به اجبار برای اینکه محصولاتشان خراب و یا فاسد نگردد مجبور می شوند که محصولی درختی خود را به قیمت های پایین به واسطه ها و دلالان بفروشند.

در واقع کشاورزان به دلیل اینکه آلو نمی تواند در مدت بیشتر نگهداری شود از این جهت به قیمت پایین محصولات خود را میفروشند. اما در عوض می توان با خشک کردن همین آلو هم مدت نگهداری و تاریخ انقضا آن افزایش می یابد و هم می توان خشک شده ی آلو در هر مدتی که بخواهید نگهداری نمود. این کار خاصیت دومی هم که دارد اینست که محصولات کشاورزی خود را می توان با ارزش افزوده ی بیشتر و با مقدار سود بیشتری به فروش برسانند.

در ایران آلو در صنایع مختلف اعم از غذایی توسط مردم هم در تهیه غذاها و هم در خشکباری ها بصورت تکی مصرف می شود. علاوه بر ایران آلو در بسیاری از کشورهای خاورمیانه و اروپایی از معروفیت و مصرف بالایی برخوردار است که آلو ایران به دلیل داشتن سایز مناسب صادراتی از بیشترین میزان صادرات و مصرف برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja