خانه / دستگاه خشک کن / فروش دستگاه چیپس میوه

فروش دستگاه چیپس میوه

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه چیپس میوه با چه قیمتی به فروش می رسد؟ دستگاه چیپس میوه چطور کار می کند؟ چیپس میوه چگونه درست می شود؟ آیا تولید چیپس میوه کاری پرسود است؟
چیپس میوه از با ارزش ترین مواد غذایی در بین همه ی تنقلات است و علاوه بر اینکه به عنوان یک تنقلات می توان مصرف نمود، خاصیت های خود را به بدن منتقل می کند. چیپس میوه دارای کالری و چربی نیست بلکه از خشک شدن میوه های اسلایس شده تولید می شود که این تولید با هدف نگهداری بیشتر و همچنین حفظ طعم میوه انجام می شود.

چیپس میوه در ایران از دسته های خشکبار های گران قیمت نیز  به حساب می آید و در بازار هر کدام از میوه به صورت جداگانه به فروش می رسد و یا به صورت مخلوط 7 میوه وجود دارد. این هفت میوه شامل پرتقال، سیب، کیوی، خرمالو، موز، هلو و آناناس است. ترکیب این میوه ها بصورت ثابت نیست بلکه می توان به صورت خلاقانه میوه ها را تغییر داد.

فروش دستگاه چیپس میوه
فروش دستگاه چیپس میوه

تهیه چیپس میوه از هر میوه ای امکان پذیر است و در این حوزه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما قادر خواهید بود از میوه های ایرانی و خارجی چیپس میوه تهیه نمایید. با توجه به اینکه اغلب پدر و مادر ها دوست ندارند فرزندان خود تنقلاتی همچون چیپس سیب زمینی و پفک استفاده نمایید و چون اطلاع کافی دارند که این ها برای بدن فرزند خود بسیار ضرر دارد از این جهت خرید و تهیه چیپس میوه بسیار استقبال می کنند و دوست دارند محصولات طبیعی را جایگزین محصولات کالری و مضری چون چیپس سیب زمینی نمایند.

در ایران افرادی که تولید چیپس میوه را آغاز می کنند، هیچ برنامه ای برای فروش محصولات خود ندارند و همواره دغدغه ی بسیاری از افراد است که چگونه محصولات تولیدی خود را به فروش برسانند که این عدم اطلاعات باعث عدم فروش و متضرر شدن آنها می شود. جامعه هدف فروش چیپس میوه در کشور بسیار زیاد است و می توان این محصول را در صنف و مرکز مواد غذایی به فروش رساند.

فروش دستگاه چیپس میوه
فروش دستگاه چیپس میوه

شما می توانید به عنوان کسی که تولید کننده هستید و یا می خواهید این کار شروع نمایید پیشنهاد داریم از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب این صنعت بهره مند شوید تا بتواند با اطلاعات کامل و دید بیشتر کسب و کار خود را شروع نمایند و بتوانند قدم های موفقیت را سریعتر از دیگران سیر کنند. همواره شرکت نوآوران ماشین در همه ی مراحل تولید و فروش محصولتان در کنار شما قرار دارد.

اگر قصد دارید چیپس میوه تولید نمایید لازم است به روش امروزی و مدرن عمل کنید که بتوانید محصولی مطابق با نیاز بازار تولید نمایید. برای تولید چیپس میوه باید ماشین آلات زیر را داشته باشید :

  • دستگاه هسته گیر میوه
  • پوست گیر میوه
  • دستگاه اسلایسر دستی یا صنعتی میوه
  • دستگاه خشک کن
  • دستگاه بسته بندی و یا دستگاه دوخت پلاستیک

با توجه به اینکه در نظر سنجی ها و سوالاتی که از ما پرسیده می شود انتخاب و خرید دستگاه خشک کن به دلیل تنوع زیاد برای خریداران از مشکل ترین مسئله است. از این جهت تصمیم گرفتیم در مورد دستگاه خشک کن و قیمت آن توضیحات کامل را ارائه دهیم.

دستگاه چیپس میوه با چه قیمتی به فروش می رسد؟

دستگاه های تولید چیپس میوه به دلیل اینکه از تنوع زیادی برخوردار هستند و اصولا ما سعی داریم محصولی براساس نیاز و سرمایه مشتریان طراحی و اجرا نماییم. در شرکت نوآوران ماشین ما هیچ محدودیتی از نظر ساخت دستگاه ها نداریم و سعی کرده ایم استاندارد های اولیه و iso 9001  را کاملا در ساخت دستگاه ها رعایت نماییم.

بر این اساس طبق استاندارد شرکت ما دستگاه تولید چیپس میوه را به سه بخش دستگاه های چیپس میوه خانگی که برای مصارف خانگی و در حد کسب و کار های کوچک تولید می شوند. دستگاه چیپس میوه نیمه صنعتی، برای تولید چیپس میوه در وسعت کارگاهی مورد استفاده و مناسب است. دستگاه چیپس میوه صنعتی نیز بیشترین کاربرد را در صنایع بزرگتر مثل راه اندازی کارخانه تولید چیپس میوه به همراه دارد.

نام دستگاه :قیمت دستگاه :
دستگاه چیپس میوه خانگیبین 500.000 تا 5.000.000 تومان
دستگاه چیپس میوه نیمه صنعتیبین 10.000.000 تا 25.000.000 تومان
دستگاه چیپس میوه صنعتیبین 50.000.000 تا 100.000.000 تومان

لازم به ذکر است که قیمت های بالا به صورت دقیق نوشته نشده است که دلیل آن اختلاف ظرفیت دستگاه ها با یکدیگر فرق می کنند و یک فرد براساس سرمایه و نیازی که دارد می تواند محصول دلخواه خود را سفارش دهد. در واقع ما سعی کردیم برای همه افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستند با هر سرمایه ای چه اندک و چه زیاد بتوانند شروع بی دغدغه ای داشته باشند.

دستگاه چیپس میوه چطور کار می کند؟

دستگاه چیپس میوه از یک نوع هیتر برای خشک کردن هر مواد غذایی تشکیل شده است. هیتر یک نوع دستگاه جداگانه است که با تشکیل باد مصنوعی همراه گرما پرتاب دارد. یعنی وقتی که میوه های اسلایس شده را بر روی سینی قرار می دهید و هنگامی که دستگاه را روشن می کنید، هیتر شروع به کار می کند و وزش و گردش باد همراه با گرما (باد گرم) در دستگاه گردش می کند و تمام قسمت میوه و یا هر محصول مواد غذایی را به طور یکسان خشک می کند.

فروش دستگاه چیپس میوه
فروش دستگاه چیپس میوه

منبع تغذیه هیتر می تواند برق، گاز و یا گازوئیل باشد. دستگاه های چیپس میوه دارای سیستم کنترل دما، رطوبت سنجش و آژیر حریق می باشد که تمام نکات ایمنی رعایت و از وقوع حوادث احتماعی جلوگیری شود. دستگاه های چیپس میوه به طوری ساخته و طراحی ساخته شده اند که می توانید در مدت بسیار طولانی از آن استفاده و روشن بگذارید و در چند شیفت متوالی محصول خود را خشک نمایید.

لازم به ذکر است همراه دستگاه تولید چیپس میوه دفترچه و CD راهنما و آموزش نحوه ی کارکرد و تولید مواد غذایی مختلف را کاملا به صورت تصویری آموزش داده است که هنگام خرید دستگاه به صورت رایگان به شما داده می شود.

چیپس میوه چگونه درست می شود؟

میوه ها به طور کلی برای تولید چیپس به دو دسته ی میوه های هسته دار و میوه های بدون هسته که از هر دوی این دسته ها چیپس میوه تهیه می شود. میوه های هسته دار در ابتدا توسط دستگاه هسته گیر که شما می توانید براساس میزان حجم کار از نوع دستی و یا اتوماتیک استفاده نمایید. بعد از گرفتن هسته، اگر لازم دانستید می توانید به وسیله دستگاه پوست گیر میوه را تهیه نمایید و پوست آنرا به طور کامل بگیرید و سپس به مرحله اسلایس می رسد که شما می توانید با اسلایس کردن میوه، قطعه بندی نمایید که اینکار برای راحت و کامل خشک شدن میوه لازم است.

بعداز اسلایس مرحله به خشک کردن و تولید چیپس میوه می رسد که با قرار دادن میوه های اسلایس شده در دستگاه خشک میوه، با تنظیم دما و میزان رطوبت در طی بازه زمانی تعیین شده، میوه خشک شده و به چیپس میوه تبدیل می شوند. اگر میوه هسته دار نبود : در این مرحله اگر نیاز بود پوست آنرا می گیرد و بعداز اسلایس کردن توسط اسلایسر دستی و یا دیجیتال در دستگاه تولید چیپس (دستگاه خشک کن) قرار می دهید. و بعداز خشک شدن، آنرا توسط دستگاه سیل و یا توسط دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی می نمایید.

آیا تولید چیپس میوه کاری پرسود است؟

تولید هر محصولی شاید در اولین نگاه پر سود به نظر نرسد اما با بررسی و تحقیق بازار می توان به این مسئله به خوبی پی برد آیا محصول بازار خوبی دارد؟ با چه قیمتی به فروش می رسد؟ رفتار مشتریان چیست؟ این سوالاتی است که اگر پاسخ آنها را یافتید می توانید تشخیص دهید تولید چیپس میوه کار سود داری است یا خیر.
همانطور که می دانید بازار هدف تولید چیپس میوه بسیار متنوع است و از چند جامعه هدف این عرصه می توان به فروشگاه های مواد غذایی، خشکبارفروش ها، بوفه مدارس و غیره نام برد. چیپس میوه از این جهت که محصول طبیعی است و هیچ مضراتی را برای بدن ایجاد نمی کند از این جهت پزشکان نیز خوردن این چیپس توصیه می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

 

 

  • فروش دستگاه چیپس میوه
5

خلاصه

دستگاه چیپس میوه با چه قیمتی به فروش می رسد؟ دستگاه چیپس میوه چطور کار می کند؟ چیپس میوه چگونه درست می شود؟ آیا تولید چیپس میوه کاری پرسود است؟

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja