خانه / دستگاه خشک کن / فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی بر مبنای تعداد سینی و ظرفیت تولید دستگاه انجام می شود و مشتری باید دستگاه خود را متناسب با همین دو معیار انجام دهد. هر مواد غذایی برای افزایش عمر و ماندگاری نیاز به بسته بندی درست و نحوه ی نگهداری خوبی نیاز دارد. میوه و سبزی از جمله مواد غذایی است در مدت زمان کوتاهی خراب می شوند و با بسته بندی درست هم نمیتوان از آن به خوبی مراقبت نمود و از خرابی آن جلوگیری نمود.

در واقع برای نگهداری میوه و سبزی نیاز داریم آنها را خشک نماییم و یا فریز نماییم. در واقع این دو روش به روز و جوابگو برای نگهداری میوه سبزی است. اما علم و تجربه نشان داده است که خشک کردن میوه و سبزی برتری زیادی به روش فریز دارد. خشک کردن باعث گرفتن آب های میوه و سبزی می شود این عامل از ایجاد و جذب میکروب و باکتری جلوگیری می کند. اصلی ترین علل پیشنهاد و توصیه پزشکان و پژوهشگران به خشک کردن مواد غذایی، عدم جذب آلودگی و بدون نیاز به فضای نگهداری خاصی است.

میوه و سبزی بوسیله دستگاه چگونه خشک می شود؟

هدف از خشک کردن میوه و سبزی در صنعت مواد غذایی، بیشتر کردن مدت نگهداری و ماندگاری میوه و سبزی است. در واقع اگر شما یک میوه و یا سبزی را خشک نمایید در اصل آبی که در بافت میوه و سبزی وجود دارد را در حال خارج کردن هستید و این فرآیند به صورتی است که آبی که در میوه و سبزی قرار دارد توسط هوای گرمی که به آنها برخورد می کند خشک می شود. میوه و سبزیجات را می توان به روش های مختلفی خشک نمود که این روش می تواند بوسیله دستگاه خشک کن و یا بصورت سنتی انجام شود.

بهترین حالتی که می توان میوه و سبزیجات را خشک نمود و یک محصول با کیفیت و مرغوب بدست آورد خشک با روش دستگاه خشک کن است. خود این روش با دو سیستم انجام می شود که می تواند هوای داغ با شعله مستقیم و هوای داغ با شعله ی غیر مستقیم اشاره نمود. در دستگاه های خشک کن تولیدی شرکت ما، از هوای داغ استفاده می کند که بصورت غیر مستقیم میوه و سبزی را خشک می کند. این روش از برتری و مزیت های زیادی نسبت به روش هوای داغ غیر مستقیم برخوردار است.

اولین مزیت این روش اینست که محصولی که می خواهد خشک نمایید بطور اتومات یکنواخت و یکدست خشک می کند و بدون آنکه قسمتی از محصول بسوزد و یا تغییر رنگ دهد. در واقع سوختگی محصول ناشی از این مسئله است که شعله ی مستقیم به قسمتی از میوه و سبزیجات بیشتر قسمت های دیگر پرتاپ و یا برخورد می کند. هوای گرم غیرمستقیم توسط فن های گردشی به محصول برخورد می کنند و این عامل باعث خشک شدن میوه و سبزی می گردد.

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

کیفیت میوه و سبزی خشک شده چگونه باید باشد؟

سه عامل در کیفیت نهایی میوه و سبزیجات خشک شده دخیل هستند که می توانند کیفیت نهایی میوه و یا سبزی را رقم بزنند. و حتی این سه مشخصه تعیین کننده درجه محصول خشک شده هستند. این سه مزیت عبارتند از :

  • میزان رطوبت
  • رنگ میوه و سبزی خشک شده
  • طعم و عطر میوه سبزی خشک شده

میزان رطوبت میوه و سبزی در اصل تعیین می کند که ماندگاری میوه و سبزی تا چه میزانی است و هر چقدر رطوبت میوه و یا سبزیجات کمتر باشد ماندگاری آن به مراتب بالا تر است. میزان رطوبت در دستگاه های خشک کن قابل تنظیم است و اگر می خواهید رطوبت یک میوه و سبزیجات را بسنجید تنها با آزمایش می توان نتیجه یافت.

رنگ میوه و یا سبزیجات خشک شده دومین عامل تعیین کننده کیفیت است که می توان از روی نوع رنگ تشخیص داد که محصول به درستی خشک شده است یا نه و درجات کیفی آن چقدر است. بعضا مشاهده شده است که رنگ میوه قهوه ای و یا مایل به سیاه بوده این نشانه ی زیاد شدن شدن میوه است و اشکال اصلی مربوط به دستگاه خشک بوده که چون سیرکوله یکنواخت نداشته قادر نبوده به درستی محصول را خشک کند و محصول را کاملا سوزانده است.

طعم و عطر میوه و سبزی که اصلی ترین عامل مربوط به کیفیت است. اگر سبزیجاتی دارای عطر نباشد در واقع آن سبزی متعادل و یکنواخت خشک نشده و بلکه با حرارت و گرما بالا خشک شده و این عطر مطلوب سبزی کاملا از بین رفته است. درست و صحیح خشک شدن میوه و سبزیجات طعم و عطر آن را از بین نمیبرد بلکه به درستی حفظ و ماندگار می کند. در میوه جات بعضا مشاده شده است که حرارات دستگاه را بیشتر می کنند و زمان را کوتاه تر که محصول زودتر خشک شود اما در این لحظه محصول خشک نمی شود بلکه پخته می شود و ویتامین های میوه از بین رفته و طعم اصلی آن را نامناسب و نا مطلوب می کند. لازم به ذکر است که خشک کردن میوه و سبزیجات و هر محصول دیگر دارای آموزش می باشد که توسط کارشناسان ما بصورت حضوری و رایگان آموزش داده می شود.

نحوه ی خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی

نحوه ی خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی براساس سفارش مشتری است و قراردادی بین شرکت و خریدار دستگاه بسته می شود و طبق سفارش مشتری مدل دستگاه که خواهان خرید است روی قراداد نوشته شده است و طبق این قرارداد شرکت موظف است طی زمانی که باز نیز بر روی قرارداد ذکر شده، دستگاه را تولید و به مشتری تحویل دهد. در زمان اخذ قرارداد خریدار جهت اطمینان شرکت از خرید دستگاه، لازم است یک مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازد که طبق قانون شرکت 50 درصد کل هزینه ی دستگاه است اما خریدار می تواند با درخواست و با موافقت شرکت تولید کنندهمبلغ کمتری را پرداخت نماید. جهت اخذ قرارداد و خرید دستگاه شما می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری اقدام نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja