خانه / دستگاه خشک کن / فروش دستگاه خشک کن انجیر

فروش دستگاه خشک کن انجیر

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

فروش دستگاه خشک کن انجیر و توت سفید برای همه ی کاسبان و کشاورزانی که محصولات خشکبار فعالیت می کنند با قیمت مناسب و به صرفه انجام می شود.
انجیر خشک جزو خشکبار محسوب می شود و خشک شده این میوه بسیار با ارزش تر و گران قیمت تر از انجیر خشک نشده است. هدف اصلی از خشک کردن انجیر در واقع افزایش مدت نگهداری این میوه و مصرف آن در بازه ی طولانی می باشد. کشاورزان و تولیدکنندگان روش های مختلفی برای خشک کردن انجیر به کار می گیرند. خشک کردن انجیر و محصولات دیگر درختی همچون توت سفید را می توان هم بصورت دستی و هم بصورت دستگاه های خشک کن انجام داد. هر کدام از اینها مزیت های مختلفی را به همراه دارد که برتری دیگری را نسبت به همدیگر نشان می دهد. از آن جائیکه انجیر محصولی بسیار نرم و حساسی است و سریعا خود میوه می رسد و اگر مصرف و خشک نشود دچار خرابی و فاسد شدن می شود. در عصر امروز خشک کردن محصولات کشاورزی به وسیله ی دستگاه های خشک روشی مرسوم و بهداشتی و همچنین بسیار سریع می باشد. دستگاه های خشک دارای سینی و سبد های خشک کن مختلفی برای اینکار دارا می باشند و شما می توانید این کار در کمترین میزان زمان انجام دهید.

خشک کردن انجیر توسط دستگاه های خشک کن مزیت دیگری که به همراه دارد این می باشد شما می توانید رطوبت گیری و خشک کردن محصول خود را به اندازه و با توجه به سلیقه و یا سفارش مشتری انجام دهید. بعضا مشاهده شده است مشتری خواهان گرفتن 95 درصد رطوبت محصول است که شما می توانید توسط این دستگاه این تنظیمات را انجام دهید تا محصول را مطابق با درخواست مشتری تولید نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
  • فروش دستگاه خشک کن انجیر
3.5

خلاصه

فروش دستگاه خشک کن انجیر و توت سفید برای همه ی کاسبان و کشاورزانی که محصولات خشکبار فعالیت می کنند با قیمت مناسب و به صرفه انجام می شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja