خانه / دستگاه خشک کن / دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک

دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

سالیانه بیش از ۱۰۰۰ نفر با ما ارتباط می گیرند که می خواهند یک شروع کسب و کار جدید را تجربه نمایند و به این هستند که مشاوره ی خیلی عالی در این زمینه داشته باشند و بتوانند بهترین ابزار را مناسب کار خود را انتخاب نمایند.

شرکت ما علاوه بر اینکه در زمینه تولید و فروش ماشین آلات خشک کنی فعالیت می کند، مشاورانی را قرار داده است که بتوانند به افرادی که تازه به دنبال این شغل هستند کمک نماید و صفر تا صد تولید و سختی ها و دغدغه های پیش رو و مقابل مسیر کامل به افراد شرح میدهد.

شرکت ما به دنبال این است که افراد بتوانند ۱۰۰ درصد در این مسیر موفق باشند و این شغل را به عنوان کار اصلی خود بدانند و نه اینکه بعداز مدتی کارکردن مجبور شوند دستگاهشان را با ضرر به فروش برسانند.

در واقع مشاوران ما با توجه به توانایی در تولید میوه خشک تشخیص خواهند که آیا شما می توانید در این کار موفق شوید یا خیر. البته ۹۹ درصد افرادی که در زمینه تولید موفق بوده اند به خاطر زحمت و تلاش هایی بوده در مسیر کاری خود کشیده اند و نه اینکه بخواهیم بگوییم پول و یا استعداد خاصی در زمینه تولید داشته اند.

دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک

ظرفیت واقعی دستگاه خشک کن

به تازگی شرکت ها برای تبلیغات و افزایش سودآوری دست به تبلیغات با الفاظ دروغ میزند و برای اینکه بتوانند فروش بیشتری داشته باشند ظرفیت و امکانات دستگاه های خشک کن تولید خود را بیشتر از چیزی که هست به مشتری نشان می دهند و به این طریق بتوانند مشتری را متقاعد نمایند که از آنها خریداری نمایید.

در واقع این شرکت ها دستگاه خشک کنی که ظرفیت واقع آن بین ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم در شیفیت است جوری وانمود می کنند این دستگاه ۱۵۰ تا ۲۰۰ کیلو ظرفیت واقعی دستگاه خشک کن است و این در واقع سودآوری بیشتر است.

مثلا در یک سینی با ابعاد ۴۰*۶۰ میتوان حدود یک و نیم کیلو میوه تازه اسلایس قرار داد و اگر ظرفیت دستگاهی ۱۵۰ کیلو است مشخصات آن باید ۱۰۰ عدد سینی با این سایز داشته باشد تا بتواند در هر شیفت کاری ۱۵۰ کیلو میوه را خشک نماید و روزانه بخواهیم حساب کنیم می شود ۳۰۰ کیلو میوه تازه اسلایس خورده با دو شیفت خشک شود.

شما به عنوان خریدار دستگاه بصورت هیچ تجهیزاتی هم می توانید محاسبه نمایید که ظرفیت واقعی دستگاهی که قصد دارید خرید نمایید چقدر است. از این جهت برای فهمیدن حجم دقیق دستگاه باید ابتدا سایز سینی را از شرکت تولید کننده بپرسید و زمانی که ابعاد سینی دستگاه را بدست آوردید سپس اندازه ای مطابق اندازه سینی اندازه گیری نمایید و سپس میوه های اسلایس شده را در آن ابعاد و سایز فرضی خود قرار دهید و روی یک ردیف بچنید و سپس میوه ها وزن کنید و وزن دقیق میوه های قرار گرفته شده بر روی سینی بدست می آید و این وزن را در تعداد سینی ها ضرب نمایید تا ظرفیت واقعی دستگاه خشک کن بدست آید.

شگرد دوم شرکت های متقلب اینکه میگن دستگاه ما قابلیت اینو دارد که میوه را در عرض ۴ الی ۵ ساعت خشک می کند و میخوان با این کار ظرفیت دستگاه خشک کن را بیشتر نشان دهند. در واقع مدت زمان خشک شدن میوه و سبزی در دستگاه خشک یک استاندارد دارد که از جانب سازمان صنعت و معدن و استاندارد تعیین می شود.

خشک شدن میوه و سبزی در بازه ی زمانی ۸ الی ۱۰ ساعت طبق استاندارد زمان می برد. در واقع این تایم باعث می شود که کیفیت میوه و سبزی همچنان حفظ شود و با زودتر خشک کردن آن کیفیت آن از بین نرود. سبزی از جمله محصولاتی است که اگر به دستی خشک نشود کیفیت و عطر مخصوص خود را در سریعترین زمان از دست میدهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: ۰۹۱۹۵۶۶۴۵۴۷
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک
  • دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک
۴.۵

خلاصه

دستگاه خشک کن میوه و سبزی تمام اتوماتیک نسبت به دستگاه های خشک کنی که دارای سیستم آنالوگ است از امتیاز و کیفیت و سهولت بیشتری برخوردار است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه خشک کن تک کابین

خرید دستگاه خشک کن تک کابین

دستگاه خشک کن های تک کابین، دو کابین و سه کابین دارای مشخصات فنی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما