خانه / دستگاه خشک کن / دستگاه خشک کن سبزی و میوه خانگی

دستگاه خشک کن سبزی و میوه خانگی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

شاید بتوان عنوان پردرآمد ترین کسب و کار در بین همه ی مشاغل دنیا را به همین خشک کردن میوه و سبزی اختصاص داد. در ایران و همچنین کشورهای اروپایی خشکبار از گرانترین مواد غذایی به حساب می آید و از این جهت این را به فرصت تبدیل نموده است که هر فردی که خواهان ایجاد کارآفرینی است به فکر ایجاد یک کارگاه خانگی و یا صنعتی خشک کردن میوه و سبزی بی افتد. خشک کردن میوه و سبزی نسب به سایر مشاغل هم رده خود از بسیار از مزیت ها برخوردار است که می توان به تامین مواد اولیه راحت، بدون نیاز به سرمایه کلان، ریسک پذیری بسیار پایین، بدون داشتن علم خاص و همچنین ایجاد این کار در هر فضای کوچک و بزرگ از مزیت های این دستگاه است.

تامین مواد اولیه برای خشک کردن میوه و سبزی

تامین و فراهم کردن مواد اولیه از اصلی ترین بخش های تولید است چونکه اگر مواد اولیه به درستی فراهم نشود تولید فراهم نخواهد شد و در نتیجه کیفیت نهایی مطلوبی بدست نمی آید. خشک کردن میوه و سبزی یک کار بسیار راحتی است و مواد اولیه ای که برای کار نیاز دارید میوه و سبزی تر است که در همه جا قابل دسترس است و می توان به راحتی این محصول را از بازار های میوه تره بار خریداری نمود. تامین مواد اولیه برای خشک کردن بسیار کار آسانی است. عده ای که وارد اینکار می شوند باغدار هستند و محصول باغی خود را برای خشک کردن استفاده می کنند و افرادی که باغدار نیستند موظف به خرید مواد اولیه از بازار هستند.

شروع کار بدون نیاز به سرمایه ی کلان

خشک کردن میوه و سبزی جزو محدود کسب و کار هایی است که برای شروع نیاز به سرمایه کلان و بالایی ندارد و هر فر فقط با داشتن تلاش و اراده می تواند و با سرمایه گذاری اندک و جزئی که بابت خرید دستگاه می پردازد اینکار را شروع نماید و تنها یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی جوابگو کار است. البته به مرور زمان می توانید با گسترش این کار دستگاه های خود را بزرگ و بزرگ تر نمایید.

فروش محصول باغی با قیمت ارزش افزوده ی بیشتر

مشکل اساسی خیلی از کشاورزان میوه و صیفی جات فروش محصول باغی خود به قیمت واقعی است که برای خیلی از کشاورزان به مشکل و دغدغه بزرگی تبدیل شده است. در واقع واسطه ها و دلالان بازار باعث شده اند که کشاورزان نتوانند روی محصولات تولید خود سودی ببرند و خواهان خرید ارزان ترین قیمت محصولات کشاورزی هستند. از این جهت کشاورزان برای اینکه محصولات خود را با قیمت و ارزش افزوده ی بیشتری به فروش برسانند و در حین حال از فاسد شدن میوه و سبزی خود جلوگیری کنند به سمت خشک کردن میوه و سبزی رفته اند که بوسیله دستگاه های خشک کن محصولات باغی خود را به قیمت بیشتر و واقعی تری به فروش برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja