خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی اتومات

خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی اتومات

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

خرید دستگاه خشک کن میوه باید براساس نوع کاربری صنعتی و یا خانگی تعیین گردد و در زمان خرید نوع سیستم که اتومات باشد و یا دستی نیز از الزمات است. دستگاه خشک کن میوه صنعتی هم در سیستم اتومات و هم در سیستم دستی تولید می شود. سیستم اتومات به عنوان یک اپراتور عمل می کند و در زمانی که میوه در دستگاه خشک کن قرار گرفته است می تواند دما و رطوبت داخل ماشین را کنترل نماید و از جهت دیگر نظارت داشته باشد که محصولی که در دستگاه خشک کن قرار گرفته دچار سوختگی و یا زیاد خشک شدن نشود. سیستم اتومات کار اتمام و یا خاموش شدن دستگاه را بصورت اتوماتیک وار انجام میدهد یعنی بعدا ازنکه تمام میوه های چیده شده بر روی سینی های خشک کن، کاملا خشک گردید دستگاه بصورت تمام اتومات خاموش می شود و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

سیستم های دستی دارای عملکرد کاملا عکس سیستم اتومات هستند و دستگاه هایی با این سیستم ساخته شده اند کاربر و یا اپراتور باید نظارت و کنترل را به شخصه داشته باشد و همواره حواس خود را معطوف خشک کن قرار دهد که محصولی در آن قرار داده است دچار سوختگی نشود. سیستم دستی نتواند دما و رطوبت داخل دستگاه و میوه را بسنجد و اپراتور باید براساس دید و بازدیدی که به محصول دارد بسنجد که آیا محصول خشک شده و یا خیر. در این صورت است که اگر حواس اپراتور جمع باشد محصول به کلی نابود می گردد.

خرید دستگاه خشک کن سبزی

در دستگاه های خشک کن صنعتی شرکت همواره از سیستم اتومات با آخرین ورژن به کار رفته است که این سیستم می تواند حتی فن ها دستگاه را نیز کنترل نمایید و بر اساس نیاز به آنها فرمان روشن شدن را بدهد و در موارد غیرنیاز خاموش باشد. این مورد تاثیر بسیار در کاهش مصرف انرژی به همراه دارد.

بحث سیرکولاسیون برای ماشین آلات خشک کن بسیار امر ضروریست چون اگر دستگاهی مجهز به این سیستم نباشد خشک کردن هر محصولی با مشکلی و به سختی انجام می شود. سیستم سیرکولاسیون در دستگاه های اتومات قرار دارد و باعث می شود که میوه ها هم قسمت زیر و هم قسمت رو میوه به درستی و به صورت یکنواخت خشک گردد. این عملکرد در سیستم های دستی وجود ندارد.

خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی اتومات
خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی اتومات

در دستگاه های خشک کن با سیستم اتومات ظرفیت هیچ محدودیتی ندارد چون سیستم اتومات مجهز به سیرکولاسیون بوده و در فرآیند خشک کردن میوه حتی در ظرفیت بالا و تناژ، مسئله یکنواخت خشک کردن مطرح نمی باشد.

خشک کن های با سیستم دستی فقط و فقط می توانند ظرفیت های پایین را جواب دهند و در ظرفیت های بالا یکنواخت بودن گردش هوا کاری غیرممکن بوده و محصول نهایی به طور کامل از بین می رود.

ظرفیت واقعی دستگاه خشک کن صنعتی چگونه تعیین می شود؟

ظرفیت دستگاه خشک کن میوه چه با سیستم اتومات و چه با سیستم دستی با تعداد سینی آن تعیین می شود و این ظرفیت براساس تعداد سینی ها و همچنین اندازه ی سینی ها ظرفیت بندی می گردد. شرکت های تولید کننده دستگاه های خشک کن ابعاد سینی های خود را تغییر می دهند که مثلا ظرفیت دستگاه خود را بیشتر نشان دهند اما به این مورد فکر نمی کنند که ابعاد سینی بیشتر و یا کمتر شود سیرکولاسیون دستگاه نیز به کل از بین خواهد رفت و محصول را به درستی خشک نمی کند.

هر سینی با ابعاد 40*60 می تواند فضایی بین یک کیلو پانصد تا یک کیلو هفتصدمیوه را در خود قرار دهد. البته این حجم بستگی به نوع محصول دارد در بعضی از محصول ها این حجم بیشتر و در یعضی محصول ها کمتر است. مثلا اگر دستگاه دارای 30 عدد سینی باشد می تواند حجم کلی 50 کیلوگرم میوه را در خود جا دهد. این ظرفیت تقریبی یک دستگاه خشک کن خانگی با نوع سوخت برق است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja