خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن سه کابین

خرید دستگاه خشک کن سه کابین

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

خرید دستگاه خشک کن سه کابین برای شما می تواند درآمدی با میانگین دوازده میلیون در ماه برای شما به همراه داشته باشد و به عنوان شغل اصلی شما محسوب می شود.
در زمان حاضر شرکت های تولید کننده دستگاه های خشک کن به قدری زیاد شده اند که برخی از این شرکت ها با کپی برداری و طرح برداری از دستگاه شرکت های تولید کننده دستگاه خشک کن اقدام به تولید ماشین آلات با ظاهری مشابه دستگاه اصل می کنند و فرض می کنند با اینکار بدون هیچ مهندسی و انجام تست های لازم دستگاه های خشک کن ساخته اند اما مشکل کار این شرکت های نوظهور زمانی مشخص می شود که وقتی محصولی عمومی مثل میوه جات را داخل آن قرار می دهند و بعداز خشک شدن متوجه این موضوع می شوند که محصول خشک شده نیمه خشک است و یا محصول سوخته و قهوه ای شده است.

در واقع سیرلاسیون دستگاه به درستی کار نمی کند و باعث خراب شد محصول تولید شده می شود. جایگذاری فن ها و تعداد ها و همچنین نصب مشعل گرمایشی در جای درست خود از عوامل تاثیر گذار در خشک کردن صحیح میوه و سبزی و حتی هرنوع مواد غذایی دیگر است. فرآیند سیرلاسیون در دستگاه های خشک کن تک کابین، دو کابین، سه کابین و حتی بیشتر فرق نمی کند و باید به درستی طراحی و اجرا و تست نهایی شود که زمانی که مصرف کننده خواست از آن استفاده نماید دچار مشکل نگردد.

دستگاه های خشک کن کابینی براساس تعداد کابین ها و همچنین تعداد سینی ها ظرفیت بندی می شوند. به عنوان مثال دستگاه خشک کن تک کابین قادر است ۸۸ عدد سینی را در خود جا دهد و ظرفیت ورودی محصول آن ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلو گرم در هر پارت کاری است. دستگاه خشک کن سه کابین در ظرفیت ورودی ۵۰۰ کیلو گرم در شیفت کاری هستند و این دستگاه دارای ۴۰۰ سینی است. دستگاه های سه کابین جزو ماشین آلات نیمه صنعتی محسوب می شود و نوع انرژی مصرفی آن گازی است که با مشعل گازی ایران رادیاتور کار می کند.

خرید دستگاه خشک کن سه کابین

دستگاه خشک کن سه کابینه دارای ۵ متر طول هستند و فضایی که موردنیاز این دستگاه برای نصب است بین ۸۵ تا ۹۰ متر مکعب می باشد که می توان به راحتی این دستگاه را در فضا قرار داد. این دستگاه برای حداکثر ۴ نفر اشغال ایجاد می کند و این تعداد پرسنل برای دستگاهی با ظرفیت ۵۰۰ کیلویی مناسب است. حداقل سود خالصی که می توان از این دستگاه خشک کن بدست آورد در ماه حدود ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان است که این سود حاصل کسر هزینه های مواد اولیه، حقوق کارگر، هزینه های انرژی و ایاب و ذهاب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: ۰۹۱۹۵۶۶۴۵۴۷
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
خرید دستگاه خشک کن سه کابین
  • خرید دستگاه خشک کن سه کابین
۴

خلاصه

خرید دستگاه خشک کن سه کابین برای شما می تواند درآمدی با میانگین دوازده میلیون در ماه برای شما به همراه داشته باشد و به عنوان شغل اصلی شما محسوب می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه خشک کن ماهی و میگو

خرید دستگاه خشک کن ماهی و میگو

خرید دستگاه خشک کن ماهی و میگو براساس ظرفیت و تعداد سینی های آن انجام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما