خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن سبزی

خرید دستگاه خشک کن سبزی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

خرید دستگاه خشک کن سبزی را چگونه انجام دهیم؟ چند مدل دستگاه های خشک کن سبزی قرار دارد؟ تفاوت بین دستگاه خشک کن سبزی صنعتی و خانگی چیست؟
سبزیجات نقش مکمل غذایی را برای ما دارد و همواره وجود آنها برای سلامتی ما تضمین شده است. سبزیجات گیاه فصلی می باشد و در هر فصل سبزی های دیگری نیز برداشت می شوند. به عنوان نمونه سبزی نعنا در فصل و تابستان قابل برداشت است و دیگر فصل ها مثل پاییز و زمستان این سبزی در کشت و برداشت وسیع برداشت می گیرد.  از آنجائیکه این سبزی جزو پر مصرف ترین سبزیجات هست از این جهت بهترین عامل مصرف در فصل غیر کشت و قابلیت نگهداری بیشتر از این گیاه، با خشک کردن آن امکان پذیر می شود. امروزه خشک کردن مواد غذایی از جمله سبزی بصورت راحت تر از گذشته صورت می گیرد. خاصیت مهمی که دستگاه خشک دارد این می باشد هیچ محدودیتی برای خشک کردن نخواهید داشت و تابع آب و هوا نیست و می توانید هر زمانی آنرا خشک نمایید.

در گذشته خشک کردن سبزیجات بصورت سنتی انجام میشد و زمان و زحمات زیادی را برای آنها به همراه داشت و به دلیل قرار دادن سبزیجات در هوای آزاد، آلودگی های موجود در هوا آسان تر به آن نفوذ می کند. با توجه به این مشکلات، ساخت و تولید دستگاه های خشک کن کمک بسیار عالی برای کشاورزان و هر فردی که به دنبال اشتغالزایی و کارآفرینی است می باشد.

 

دستگاه های خشک کن طوری ساخته شده اند که شما می توانید هر نوع سبزیجات اعم از نعناع، شوید، جعفری، ریحان، ترخون و شنبلیله را به محصولی نهایی خشک تبدیل نمایید. دستگاه های خشک کن قابلیت این را دارند که هر نوع سبزی دیگر نیز خشک نمایید. دستگاه های خشک کن مجهز به سنسور دما و رطوبت سنج هستند که سبزیجات را می توانید به هر میزانی که بخواهید خشک نمایید. در زیر سه نوع سبزی خشک خرد شده آورده شده است که بیانگر این موضوع می باشد که این دستگاه ها قابلیت خشک کردن سبزیجات خرد شده و یا خرد نشده (کامل) را دارند.

 

مخاطبان خرید دستگاه های خشک کن سبزی به دو دسته هستند : اشخاصی که می خواهند تولید سبزی خشک را بصورت صنعتی و در حجم کارگاهی و یا کارخانه ای انجام دهند. دسته ی دیگر اشخاصی هستند تولید سبزی خشک را در حجم و ابعاد کوچک تر در حد خانه با یک دستگاه انجام دهند و بتوانند فقط با دستگاه های خشک کن سبزی را خشک نمایند و بعداز بسته بندی مختصر آنرا به فروش برسانند. خریداران این دسته می تواند افراد کارآفرین و یا کشاورزان و باغداران سبزیجات باشند.

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک توسط دستگاه خشک کن صنعتی :

در ابتدا قسط داریم تولید و آماده سازی سبزیجات به روش صنعتی و کارگاهی را شرح دهیم. همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره نموده ایم، خشک کردن به روش صنعتی به صورت مرحله ای و پی در پی صورت می گیرد و هر مرحله نقش زیادی در تمیزی و تولید محصول با اصالت می شود. در واقع شما برای اصالت محصول تولیدی خود احتیاج دارید خط تولید سبزی خشک را به درستی انجام دهید.

مرحله ی اول : بعداز برداشت سبزیجات از مزارع و باغ توسط ماشین حمل به کارخانه آورده شده و از طریق بالابر های بیرونی به داخل کارخانه هدایت می شود و اولین ورود خود را به وان گلگیر آغاز می نمایند. از آنجایکه سبزیجات گیاه کوتاهی است و هنگام برداشت گل و لای در آن وجود دارد از این جهت در وان گلگیر شروع به ازبین بردن گل های آن می کنند.

وان شستشو : در مرحله دوم بعداز گلگیری آن را داخل وان شستشو قرار می دهند و به طور دقیق تمام ساقه ها و ریشه های اضافی گرفته می شود و اشغال های همراه سبزیجات به طور کامل گرفته می شود.

وان حباب زن : این وان اصلی ترین نقش را ایفا می کند از این جهت که باعث میکروب زادیی سبزیجات می شود و سبزیجات داخل این وان حاوی محتوای میکروب زایی می شود، تمام میکروب های احتمالی از بین می روند.

دستگاه آبگیری سانتریفیوژ : این قسمت سبزیجات داخل آن ریخته می شود دو کار را انجام می دهد در ابتدای کار عملیات خشک کردن سبزیجات و کار آبگیری را انجام می دهد و در مرحله ی بعد سبزیجات را می تواند تکه های درشت تبدیل نمایید.

میز استیل بازرسی : در این مرحله سبزیجات را بر روی یک میز استیل بازرسی قرار می دهند تا بتوانند به صورت دقیق از روند پاکسازی مطلع شوند و از نمونه تهیه می کنند در آزمایشگاه بتوانند به مسئله پی ببرند به درستی و دقیق میکروب زایی شده است یا خیر. بعداز تایید سبزیجات به مرحله ی خشک کن می رود.

دستگاه خشک کن سبزیجات : در این مرحله سبزیجات بر روی سینی های دستگاه خشک کن قرار می گیرد و سپس در داخل دستگاه قرار می دهند و زمان بندی و رطوبت و دما دستگاه را به طور دقیق مشخص می کنند تا به خوبی عملیات خشک کردن شروع گردد. خشک کردن سبزیجات توسط این دستگاه به طور کاملا سریع انجام می شود و زمان زیادی برای خشک کردن صرف نمیشود.

بالابر : بعداز اتمام عملیات خشک کردن، سبزیجات توسط بالابر به مرحله بسته بندی فرستاده می شود. بالابر های Z در تسهیل بسته بندی به سایر تاثیر است و به راحتی می تواند اینکارو انجام دهد.

بالابر دوتوزین یا سه توزین :  این دستگاه بسته بندی عملیات بسته بندی را انجام می دهد و سبزیجاتی که توسط بالابر Z از قسمت بالایی وارد این دستگاه می شود و این دستگاه شروع به بسته بندی می نمایید. منظور از دو توزین و یا سه توزین، یعنی می تواند همزمان دو یا سه تا سبزیجات خشک را بسته بندی نمایید و در خروجی ارسال نمایید. این نوع دستگاه ها سرعت زیادی در روند بسته بندی دارند.

محصول نهایی : محصول تولید ما به یک بسته بندی شیک، مقاوم و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا ساخته می شود.

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک توسط دستگاه خشک کن خانگی :

امروزه هر دستگاهی هم در غالب صنعتی وجود دارد در قالب خانگی و حجم کوچک نیز از آن نیز وجود دارد که بتواند برای عده ی زیادی کارآفرینی را ایجاب نماید. دستگاه های خشک کن خانگی برای تولید و خشک کردن هر مواد غذایی به کار می روند.  مقدمه ی تولید انبوه مواد غذایی خشک، استفاده از خشک کن های خانگی است که می توانند در حجم پایین هر ماده ی غذایی را خشک نمایند.

خشک کردن سبزیجات یکی از صد ها محصولاتی است که شما می توانید با دستگاه های خشک کن انجام دهید. خشک کردن سبزیجات سودآوری بسیار بالایی به همراه دارد و از این جهت شما می توانید با خرید یک دستگاه خشک کن با ظرفیت پایین و یا متوسط فعالیت خود را با هر سرمایه ی اولیه ای آغاز نمایید. ما همواره برای هر سرمایه ای که به همراه دارید دستگاه خشک کن پیشنهادی داریم.

دستگاه دوخت پلاستیک
دستگاه دوخت پلاستیک

شما می توانید سبزیجات خشک خود را به وسیله دستگاه دوخت بسته بندی نمایید. بطوریکه شما می توانید سبزیجات خشک را داخل نایلون های پلاستیکی ریخته توسط دستگاه دوخت، آنرا پرس نمایید.

محصولات تولیدی را در کجا به فروش برسانیم؟

سبزیجات خشک به دلیل اینکه در ایران به دلیل عدم وجود سبزی تر با تناژ بسیار بالایی تولید نمی شود از این جهت سبزیجات خشک از قیمت بالایی برخوردار است و نیاز کشور به این محصول همیشه است و می توان با تولید محصول خود آنرا در بازار های زیر به راحتی به صورت نقد خریداری نمایید.

  • بازار عمده فروش شهر های بازار مثل بازار بزرگ تهران
  • فروشگاه های های زنجیره ای مواد غذایی
  • سوپر مارکت های منطقه ی محل زندگی
  • کارخانه های تولید چیپس و پفک
  • رستوران ها و غذابیرون برها
  • فروشگاه های اینترنتی در سطح اینترنت

می توان بازار هدف سبزی خشک را در فهرست بالا بیابید و فقط کافی است هر کدام از این بازارها را به دلخواه انتخاب نمایید و در آن ها محصول خود را به فروش و در دید فروش بگذارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

 

 

  • خرید دستگاه خشک کن سبزی
5

خلاصه

خرید دستگاه خشک کن سبزی را چگونه انجام دهیم؟ چند مدل دستگاه های خشک کن سبزی قرار دارد؟ تفاوت بین دستگاه خشک کن سبزی صنعتی و خانگی چیست؟

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja