خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی

خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی باید مطابق با معبارهایی چون تعداد سینی دستگاه، نوع سوخت، عایق بندی دستگاه و اندازه ی دستگاه صورت بگیرد. دستگاه خشک کن سبزی خانگی دارای ظرفیت ورودی 50 کیلوگرم در هر شیفت کاری می باشد که این دستگاه می تواند برای شما دو شیفت و حتی بیشتر برای شما کار نمایید و محصول شما را خشک نماید و اگر روزانه بخواهیم ظرفیت این دستگاه را محاسبه نماییم، می توان داخل این دستگاه 100 کیلوگرم میوه و سبزی قرار داد و خشک نمود.

از دستگاه خشک کن خانگی می توان در هر فضای محدود استفاده نمایید و بدون هیچ گونه دغدغه ای فضای کاری از این دستگاه استفاده نمایید. وزن دستگاه خشک کن سبزی خانگی 150 کیلوگرم است و بسیار سبک است و قابلیت حمل و نقل راحت را دارد.

ظرفیت ورودی دستگاه خشک کن سبزی

هر دستگاه خشک کن میوه و سبزی دارای ظرفیت معینی است که این ظرفیت با تعداد سینی مشخص می شود و هر دستگاهی متناسب با یک استانداردی دارای تعدادی سینی و با سایز معینی می باشد که این سینی ها ظرفیت دستگاه را مشخص می کند.

منظور از ظرفیت ورودی دستگاه این می باشد که به فرض این دستگاه خشک کن چه حجم و وزنی میوه و سبزی داخل آن می توان قرار دارد و این ظرفیت اصلی واقعی دستگاه خشک کن می باشد.

ظرفیت ورودی دستگاه خشک کن برای هر نوع مواد غذایی متفاوت باشد به عنوان مثال در مورد محصولی چون زردآلو که میوه ای آبدار است و اسلایس نمی خورد و داخل سینی بصورت نیمه قرار میگرد یعنی بصورت نصف شده قرار می گیرد بیشتر از سایر میوه های دیگر است که اسلایس می خورند و داخل سینی قرار می گیرند.

به عنوان مثال دیگر سبزیجات و گیاهان دارویی دارای وزن بسیار سبکی دارند و در یک دستگاه خشک کن با فرض ظرفیت ورودی 50 کیلوگرم، 40 کیلو می توان سبزی و گیاهان دارویی در آن قرار داد و اگر بخواهید حجم بیشتری قرار دهید ممکن است محصول شما خشک نشود و یا نیمه خشک گردد.

شرکت ما طی تجربیات 15 ساله ای که در زمینه تولید ماشین آلات و تولید انواع محصولات خشک دارد به شما کامل آموزش می دهید که بتوانید که داخل یک دستگاه 50 کیلویی دقیقا 50 کیلو سبزی و گیاهان دارویی قرار دارید و محصول شما کاملا خشک شود.

تفاوت ظرفیت ورودی و ظرفیت روزانه دستگاه خشک کن سبزی

هر دستگاه خشک کن سبزی خانگی قابلیت این را دارد که بتواند در دو شیفت کار کند و یعنی بتواند دو برابر ظرفیت دستگاه محصول خشک نماید. همان طور که توضیح داده شد ظرفیت ورودی عبارت از مقدار میوه و یا سبزیجاتی است که می توان داخل دستگاه خشک کن قرار داد. اما برای محاسبه ظرفیت روزانه دستگاه باید ظرفیت ورودی را دو برابر و یا سه برابر نمایید.

در واقع می شود با هر دستگاه خشک کنی حداکثر سه شیفت میتوان محصول را خشک نمود که البته تعداد این شیفت ها مربوط به ساعت هر شیفت برای خشک کردن محصول می باشد.

به فرض بعضی از مواد غذایی می توانند بین 8 الی 10 ساعت زمان خشک می شوند و بعضی از مواد غذایی در مدت کمتر از 7 ساعت خشک می شوند که می توان در این تایم سه شیفت مواد غذایی را خشک نمود.

ظرفیت واقعی دستگاه با سایز و تعداد سینی

ظرفیت دستگاه خشک کن سبزی با تعداد سینی دستگاه خشک کن رابطه ی مستقیمی دارد و نمی شود بیان نمود دستگاهی تعداد سینی پایینی دارد اما ظرفیت ورودی و یا روزانه آن بالا است. تعداد سینی و سایز سینی در ظرفیت حقیقی دستگاه خشک تاثیر 100 درصدی دارند.

بعضا مشاهده شده در بازار بعضی از تولیدکنندگان متعقلب در ساخت دستگاه خشک کن خود برای اینکه ظرفیت خود را بیشتر نشان بدهند اولا زمان خشک شدن محصول را کمتر از حد استاندارد تعیین می کنند که از این طریق بتوانند ظرفیت غیر واقعی برای دستگاه خود تعیین نمایند.

دوما برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند تعداد سینی دستگاه را کاهش می دهند تا از این طریق بتوانند حاشیه سود خود را افزایش دهند.

بهترین راه اینکه خود خریدار ابتدا سایز سینی را مشخص نمایید و میزان وزنی که میوه و سبزی در آن سینی می تواند قرار گیرد را اندازه گیری نمایید در آخر وزن تحملی هر سینی بدست می آید و این وزن را در تعداد سینی های کل دستگاه ضرب نمایید که مجموع وزن و ظرفیت ورودی دستگاه بدست می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی
  • خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی
4

خلاصه

خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی باید مطابق با معبارهایی چون تعداد سینی دستگاه، نوع سوخت، عایق بندی دستگاه و اندازه ی دستگاه صورت بگیرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

لیست قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی

در قیمت دستگاه سبزی خشک کن نیمه صنعتی متریال بکار رفته در بدنه و نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Optimized with PageSpeed Ninja