خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی اتوماتیک

خرید دستگاه خشک کن سبزی خانگی اتوماتیک

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

سبزیجات خشک یکی از هزاران محصولاتی هست که می توان به وسیله دستگاه خشک کن تولید نمود. تولید سبزیجات خشک در ایران و حتی جهان منجر به ایجاد شغل های خانگی و صنعتی شده است و باعث شده افراد بیکار زیادی بتوانند با داشتن کمترین میزان سرمایه به سراغ این شغل بروند. اشتغالزایی و سودآوری در تولید محصولات خشک به قدری است که همواره ظرفیت تولید کشور ما پر نشده بلکه در کشور این نیاز ها به خوبی حس می شوند. البته در ایران کشاورزان زیادی هستند که محصولات باغی خود را بصورت خام در معرض فروش می گذارند و برای آنها هیچ ارزش افزوده ای و یا فرآورده ای در نظر نمیگیرند.

کشور های اروپایی و آسیایی همواره مانند گذشته از سبزیجات تولیدی ایران استقبال می کنند. اگر بخواهید علت خرید سبزیجات موردنیازشان از ایران را جویا شویم در دو عامل را علت خرید خود می دانند که عبارت است کیفیت و قیمت مناسب محصولات ایران. در واقع سبزیجات ایران جزو یکی از بهترین و مرغوب ترین سبزیجات جهان است که بصورت ارگانیک کشت و برداشت می شود و این سبزی دارای عطر بخصوصی است. مورد دوم که قیمت مناسب سبزیجات خشک است که این هم از به دلیل اختلاف ارزش پول ایران و سایر کشورها مربوط می شود.

همه ی این توضیحات به شما داده شد که ویژگی و مزیت های اصلی تولید محصولات خشک را به درستی بدانید و به اطلاعات بیشتر در مورد این شغل برسید. تولید سبزی خشک، کسب و کاری است که شما می توانید فقط با یک دستگاه خشک کن کار خود را آغاز نمایید و نیاز به خرج های اضافی برای شروع کارتان ندارید. دستگاه خشک کن وظیفه ی تبدیل محصول تر به محصول خشک را دارد و هر چیزی را که در این دستگاه قرار دهید به یک محصول خشک تبدیل می نماید. انتخاب دستگاه دستگاه خشک کن خود یک بحث مفصلی را می طلبد که به چند مورد آن اشاره می کنیم.

دستگاه های خشک دو مدل صنعتی و خانگی هستند که شما میتوانید متناسب به حجم کاری خود، میزان سرمایه خود، ریسک پذیریتان و فضای کاری خودتان دستگاه مناسب خود را انتخاب نمایید. البته امروزه در بیتشر موارد افراد برای شروع سعی می کنند از دستگاه های خانگی تولیدشان را آغاز نمایند تا میزان ریسک کاریشان را به کمترین درجه برسانند و هم تمام سرمایشان را اول مسیر صرف خرید دستگاه بزرگتر ننمایند.

ابعاد و وزن دستگاه خشک کن خانگی چقدر است؟

شرکت پیشرو صنعت تنها دستگاه خانگی که تولید می کند با ظرفیت ۵۰ کیلویی است و هیچ توجیه اقتصادی را برای تولید کننده و یا خریدار دستگاه خشک کن نمیبیند که بخواهد دستگاه های با ظرفیت پایین تر نیز تولید نمایید. شرکت تنها دستگاهی که برای معرفی و خرید قرار داده، دستگاه ۵۰ کیلویی است. این دستگاه دارای قابلیت های زیادی است که می توان به ابعاد و وزن بسیار کم آن اشاره کرد که می توان به راحتی در هر مکانی آن را قرار دهید و به راحتی بتوانید با وزن پایینش آنرا جابجا نمایید.

  • طول : ۱۲۰ سانتی متر
  • عرض : ۷۰ سانتی متر
  • ارتفاع : ۱۴۰ سانتی متر
  • وزن : ۱۵۰ کیلوگرم

دستگاه خشک کن سبزی خانگی به چه فضایی نیاز دارد؟

دستگاه خشک کن خانگی به قدری کم جا و فضا بوده که به فضای زیادی برای قرار گیری نیاز ندارد. این دستگاه متناسب با فضای خانه طراحی و ساخته شده است. این قابل استفاده در فضای اتاق خواب و یا آشپزخانه است و نیاز نیست امکانات خاصی برای دستگاه در نظر بگیرید. اما اگر می خواهید یک خط تولید داشته باشید و شما حداقل ۱۵ متر فضا برای قرار گیری دستگاه و سایر تجهیزات و لوازم نیاز دارید. شستشو و پاک کردن سبزیجات بهتر است در یک فضای باز مثل حیاط و یا پارکینگ خانه انجام شود اما اگر شرایط و فضای لازم را ندارید می توانید اینکار را در خانه انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگاه خشک کن سبزی و میوه خانگی

دستگاه خشک کن سبزی و میوه خانگی

شاید بتوان عنوان پردرآمد ترین کسب و کار در بین همه ی مشاغل دنیا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Optimized with PageSpeed Ninja