خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن زعفران

خرید دستگاه خشک کن زعفران

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن زعفران برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند محصولی باکیفیت وبادوام تولید نمایند که ماندگاری بالایی داشته باشد مناسب است و توصیه می شود.
زعفران یکی از محصولات کشاورزی استان خراسان رضوی و مخصوصا مشهد است که این مناطق به دلیل داشتن شرایط عالی آب و هوایی و همچنین خاک به منطقه ی مرغوب به کشت و پرورش زعفران تبدیل شده است. زعفران در مشهد به عنوان اصلی ترین محصول استراتژیک برای کشاورزان محسوب می شود و تنها درآمد مردم از فروش زعفران می باشد.

در این مناطق انواع زعفران برداشت می شود که از زمان کشت نیاز هست که سریعا خشک شوند. خشک کردن زعفران در این مناطق بصورت کاملا سنتی انجام می شود و کشاورزان باید زعفران بصورت سایه خشک در مدت بسیار طولانی خشک کنند. این روش دارای معایب و مشکلات خود است که باعث می شود زمان زیادی از می گیرد تا زعفران بصورت کامل خشک شود.

دستگاه خشک کن زعفران

دستگاه های خشک کردن با این هدف تولید شده اند که بتوانند انواع مواد غذایی در سریعترین زمان خشک کنند و هزینه های شما را کاهش دهند. در واقع هدف عمده ی ماشین آلات خشک کن اشتغالزایی و درآمد بیشتر بوده برای تولیدکنندگان، که بتوانند انواع مواد اولیه از جمله زعفران تازه برداشت شده با خشک کردن حجم بالایی از آنها، بتوانند این فرایند را به صنعت بزرگی تبدیل کنند. دستگاه های خشک کن توانایی خشک کردن حجم عمده ای از زعفران را دارند. اگر زعفران توسط دستگاه خشک کن، خشک شود از کیفیت بالاتری برخوردار است و هیچ درصد رطوبتی در زعفران وجود ندارد. و محصول در بلند مدت می توان به خوبی می توان نگهداری نمود.

دستگاه های خشک کن زعفران چگونه کار می کنند؟

زعفران یک محصول انعطاف پذیر و فاسد پذیر است و اگر در زمان و بصورت درست خشک نشود دچار کپک زدگی و شروع به فاسد شدن می کند. دستگاه خشک کن از یک کوره تشکیل شده است که گرما این کوره توسط یک مشعل گازی تامین می شود و زمانی که گرما به حد معینی رسید توسط فن در داخل دستگاه به گردش می آید و گرما در داخل دستگاه بصورت یکنواخت گردش می کند و باعث خشک شدن یکنواخت محصول می شود. هر چه میزان گرما تولید شده بیشتر باشد و دما افزایش یابد باعث خشک شدن سریعتر زعفران می شود اما از نظر کیفیت کاهش می یابد. دستگاه خشک کن مناسب زعفران باید دارای سینی گالوانیزه باشد و نمی توان از خشک کن های توری دار استفاده نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)

 

 

خرید دستگاه خشک کن زعفران
  • خرید دستگاه خشک کن زعفران
3.5

خلاصه

دستگاه خشک کن زعفران برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند محصولی باکیفیت وبادوام تولید نمایند که ماندگاری بالایی داشته باشد مناسب است و توصیه می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja