خانه / دستگاه خشک کن / خرید دستگاه خشک کن تک کابین

خرید دستگاه خشک کن تک کابین

فروش دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن های تک کابین، دو کابین و سه کابین دارای مشخصات فنی و کیفی یکسانی هستند اما از نظر ظرفیت با همدگیر فرق دارند. دستگاه خشک کن دو کابین جزو ماشین آلات خشک کن نیمه صنعتی محسوب می شود. دستگاه های دوکابین را می توان در هر مکانی و با هر مکانی و یا هر فضایی می توان استفاده نمود. این نکته بسیار مهمی است که بتوانید در خانه و یا کارگاه کوچک به راحتی بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. دستگاه خشک کن دو کابین در ظرفیت های متوسط 150 کیلوییو 400 کیلویی تولید و طراحی می شوند. این دو مدل با ظرفیت های متوسط که ظرفیت اولی یعنی ظرفیت ورودی 150 کیلویی برای کسب و کار های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تک کابین، دو درب است که جزو دستگاه های دو کابین قرار داده ایم.  دستگاه 150 کیلویی را می توان در خانه، اتاق خواب ها، و یا حتی داخل پارکینگ استفاده نمود.

دستگاه خشک کن با ظرفیت 300 – 400 کیلویی یک دستگاه تمام عیار با مصرف سوخت گازی است. این مدل دستگاه خشک کن دوکابین است که دارای چهار گاری چرخ دار است که تعداد سینی هر گاری، پنجاه عدد می باشد. این مدل دستگاه خشک کن برای کسب و کار های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس دستگاه خشک کن های دو کابین کاملا گالوانیزه است که از نوع ضخیم 3 میل استفاده می شود. بندنه این مدل دستگاه خشک کن از ضاخمت بالایی یعنی 3 میلی ساخته شده است. دستگاه کاملا دو جداره است و که قسمت بیرونی و خارجی دستگاه با رنگ کوره ای رنگ آمیزی شده است. این دستگاه از عایق بسیار قوی پشم سنگ استفاده می کند که از پشم شیشه نیز قوی تر میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت پیشرو صنعت سمیاری :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس کانال: شرکت پیشرو صنعت سمیاری
پست الکترونیکی: p.s.semyari@gmail.com

آدرس شرکت: تهران - صادقیه - (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
خرید دستگاه خشک کن تک کابین
  • خرید دستگاه خشک کن تک کابین
3.5

خلاصه

دستگاه خشک کن های تک کابین، دو کابین و سه کابین دارای مشخصات فنی و کیفی یکسانی هستند اما از نظر ظرفیت با همدگیر فرق دارند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی متناسب با حجم آن است و دستگاه های خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized with PageSpeed Ninja